Jump to content

Vostok Amphibia

travex
 Share

Recommended Posts

Díky Romane, hned jsem klidnější :D ...

Ale jinak musím říct, že mají hodně do sebe notabene v té limitce a provedení barev.

DSCN7556.JPG

před 5 hodinami, Sphinxx napsal:

Vidím, že tady mají Amfibie dost velkou základnu, proto se jdu zeptat sem.

Mám limitky "Jen počkej" a nemám s touto značkou žádnou zkušenost, dnes jsem je dal poprvé na ruku, dosud nikdy nenošené a teda to nastavení času je trochu spartánské. Korunka je taková varchlatá a hlavně i šroubování korunky je úplně jiné než u Seiko, je to normální jev téhle značky? Čekal bych spíš odolnost, ale musel je nařídit velmi opatrně, protože jsem měl obavu, aby mi nezůstala korunka v ruce. :D  Je to standardní vlastnost této značky nebo je něco špatně u mého kusu? Ale nikdo je nikdy neměl na ruce, takže tohle by asi nebyla moc dobrá vizitka v případě limitky.

Davide, teď jsi mě pobavil, vzpomněl jsem si přesně na stejnou svoji reakci, když dorazily první kusy hodinek z Ruska a já Amfibiemi nezasažený volal úplně vyřízenej Honzovi (little_w) do Anglie, že je to v prdeli, protože všechny kusy přišly vadný a co s tím teď budeme dělat...proto jsem potom do každýho balení přidal ten leták s popisem konstrukce, aby i ti, kteří tyhle hodinky dostanou prvně do ruky, věděli, proč se věci mají, jak se mají.🙂

před 19 hodinami, gargamel napsal:

Nevěř tomu, fakt to plexi k nim jde mnooohem líp, na pohled je to mnohem lepší podívaná. Tyhle mý bronzovky sou takovej paskvil, jednak si hrajou na děsně autentický Amfibie ( což se jim do jistý míry i daří ), a na druhou stranu se snaží atakovat takovej ten pocit luxusu, kterej je u těhle hodinek prostě... divnej...  Sou moc, jak bych to řekl, "přepudrovaný"

Myslím, že je to svým způsobem podobný dilema, jako u moonů hesalit\safír...

Já to tak nemyslel , jak to mohlo nebo jak to vyznělo;)

Mám jedny pilotko potápky se safírem s antireflexem , a mohu říci , že na Amfibkách by to neebylo vono!

Duch Amfibií je umně ve 420tkovém pouzdře a plastové čočce jak tomu říkám ....

před 9 hodinami, Roman-ZA napsal:

Amfibie na 36. sekunde ;) 

a toto su Vostoky, ktore sa vyrabaju pre armadu

Na obrázku môže byť náramkové hodinky

zajímavé

No přesně, pouzdro 420, a kopule jak z chrámu Vasila Blaženého na Rudým náměstí k tomu, to sou ty pravý Amfibie. Je to, pravda, trochu až moc ruský, ale na koho by to bylo už moc, má přece i jiné tikomožnosti 😆

před 17 hodinami, JR_2010 napsal:

Davide, teď jsi mě pobavil, vzpomněl jsem si přesně na stejnou svoji reakci, když dorazily první kusy hodinek z Ruska a já Amfibiemi nezasažený volal úplně vyřízenej Honzovi (little_w) do Anglie, že je to v prdeli, protože všechny kusy přišly vadný a co s tím teď budeme dělat...proto jsem potom do každýho balení přidal ten leták s popisem konstrukce, aby i ti, kteří tyhle hodinky dostanou prvně do ruky, věděli, proč se věci mají, jak se mají.🙂

Jo, přesně takhle jsem si včera říkal, kurac, tak já mám hodinky, po roce a něco je vytáhnu ze škatule a ono mi to skoro zůstane v ruce, málem mě vomylo, že mám vadný kus. Teď už se tomu směju, chytil jsem se také :D ... na druhou stranu, jestli se u hodinek bavíme o jemné mechanice, tak zde to platí dvojnásob. :D

Přesně...a jestli se chceš pobavit víc, tak si kup nějakej model s datumem, to si teprve užiješ nastavování. Jinak mně to evokuje ruský auta, člověk tam kvrdlal pákou a hledal kvalt, ale ono to nebylo rozbitý, byl to takovej druh a jelo to pořád bez jedinýho zádrhelu.😉

P.s.: jinak moc pěkná fotka (ostatně jako všechny tvoje fotky), tak jich klidně napráskej víc a něco dej i do vlákny limitky (odkaz mám v podpisu)

Edited by JR_2010

S klukama vedle ve vlákně řešíme Buchanku, Jirko. A představ si, že mě zprvu napadlo úplně stejné přirovnání. :D :D :D

Děkuji za pochvalu, pokusím se až bude trocha času něco nafotit a nasypat to tam. Myslím na to delší čas, ale protože to necvakám mobilem, chce to čas, klid a náladu.

vsetci sme si tym presli :D  ja som na ich svetozname uchytenie korunky tiez cumel ako puk, ale chasnici v tomto vlakne ma ukludnili ;) 

Máme tu podzim s dlouhými rukávy a břízka k břízce, teda pardon - ručička k ručičce se na ciferníku sklání 🙂

Bod č.3 jsem četl snad 100x , ale prostě nedokážu furt pochopit, jak funguje ta korunka, že se při zašroubování odpojí, a pak zase napojí. Tohle mi prostě hlava fakt nebere 🤓IMG_20211021_162513.thumb.jpg.45ff3e45a448404891b64e33f224eb18.jpg

Hergot to je sunbuřt, že by si jeden myslel že je třičtvrtě na tři místo za dvě jedna 🙂

Moc pěkný, mimochodem nechápu, proč někdo nadává na potápky na meshi, když to k nim přímo lípne. A i datum ( a orámečkovanej ! ) mají, moc pěkný 👍 !