Jump to content

Recommended Posts

Po dlouhé době znovu vážně uvažuji o oblekovkách, už jsem je řešil. Nechci vytahovat příspěvek z ledna.

Požadavky:

elegance, mechanika, vel. 40 mm, mohou být i z druhé ruky, cena max. 30tis.

V mém hledáčku jsou Junghans Meister: http://www.hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky-junghans/2030008-junghans-0273200-meister-handaufzug-4000897388065.html

Předem díky za tipy.

Mi teda učarovaly tyhle Certiny. Cena je teda o hodně nižší, ale máš tam rezervu 80 hodin, slušnou vodotěsnost a průměr přesně 40. 

C026_407_16_057_10_800_2.jpg

0_0_productGfx_4c55ea508317ff0b4fadb5988

Edited by Horhe
  • 3 weeks later...

podle zadání to asi měly být mechaniky ne automaty:)

:D my bad... prečo mechaniky a nie automata? iba sa pýtam lebo mne osobne je pohodlnešie ked sa hodinky natahujú samé jak sa s tým piplať:D hodinky mam strašne rád len natahovanie zrovna nie:D 

hele, proc by's kupoval Certiny, kdyz za ty prachy muzes mit NOMOS, ktery je o kus dale? kdyz uz chces neco od SWATCH group, pak alespon Tissot Le Locle COSC nebo Powermatic 80 - mas COSC (popr. 80ti hodinovou rezervu natahu v druhem pripade) za 25k...

hele, proc by's kupoval Certiny, kdyz za ty prachy muzes mit NOMOS, ktery je o kus dale? kdyz uz chces neco od SWATCH group, pak alespon Tissot Le Locle COSC nebo Powermatic 80 - mas COSC (popr. 80ti hodinovou rezervu natahu v druhem pripade) za 25k...

Ty Powermatic jsou pekny.

• 1 month later...