Přejít na obsah

Steinhart Nav B Uhr Bronze 44 Limited edition


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

uplne ty same to asi nebudou. Toto je limitka pro dealery Steinhartu, 20 ks na cely svet. To co mel Steinhart v nabidce je trochu jina verze, ma bezny unitas, bez upravene Soigne. Ale i tak to budou paradni bronzovky :cheers:

Hodinky vypadají super, neodolal jsem, ale objednal jsem si  ty samé je přímo u Steinharta, čekám je každým dnem. Už se ně těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po třech urgentních e-mailech mi přišla včera odpověď, že až hodinky naskladní , což by mělo být každým dnem ( tedy co nejdříve) tak je pošlou a dají mi vědět e-mailem s číslem na sledování zásilky. Bohužel, spolehlivost je totálně v ..... a jelikož jsou hodinky zaplaceny dopředu ( 20.10.2013) nezbývá než trpělivě čekat. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drzim palce at je mas co nejdrive, toto u Steinhartu byva problem, cekani...

Tak po třech urgentních e-mailech mi přišla včera odpověď, že až hodinky naskladní , což by mělo být každým dnem ( tedy co nejdříve) tak je pošlou a dají mi vědět e-mailem s číslem na sledování zásilky. Bohužel, spolehlivost je totálně v ..... a jelikož jsou hodinky zaplaceny dopředu ( 20.10.2013) nezbývá než trpělivě čekat. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera nastal ten slavný den , když dorazila firma FedEx, a po 30 dnech dorazila očekávané zásilka od Steinhartu.  Na fóru je dost skvělých fotografií s těmito hodinkami ale skutečnost je daleko lepší, hodinky jsou SUPER. Čekání stálo za to. :clap: Mosazné pouzdro má své kouzlo, vypadají opravdu super, dnes po denním nošení musím říct, že jsem se s nimi bez problémů sžil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...