Přejít na obsah

LovecK


Doporučené příspěvky

Už ani nevím pokolikáté jsem od Karla něco koupil nebo mu něco prodal. Ale co vím, že stejně jako vždycky tak i dnes bylo vše na 1000% a ještě mi hodinky v tom nečasu co tady teď máme dovezl až pod nos.

 

Opět díky a doporučuji !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Par let to uz spolu tady tahnem, tovarisc sehnal pekny kousek od sveho dvorniho dodavatele z daleke ciziny, i zaplatil SAPU/SEPU ci kyho slaka, i nechal mi poslat pod nos, i sledoval tracking, i rekl ze si je mam nechat, i natocil viiiideo jak pouzivat extenzi na spone.....proste partak. danke schon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Jednou za čas si zavoláme, co a jak je nového, ale prvně to dopadlo tak, že já i přesto, že jsem nic nepotřeboval jsem koupil a Lovec, přesto že nic neprodával, prodal :) 

Prostě standardní hovor :D 

Jinak naprosto skvěle zabalené a odeslané okamžitě, jako vždy - super obchodní partner :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

S Lovcem je radost obchodovat. Hodinky (funglovky) mi nabídl za super cenu (za kterou je bral od AD), sám je navíc vyzvedl a dovezl ke mě až před barák. Takže na tom je vlastně tratnej. A zaplatit mu stačilo až dodatečně  :clap:  :clap: . Prostě chronomagor v tom nejlepším slova smyslu, na kterého se dá na 100% spolehnout.

Takže Karle díky, zase někdy příště !! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Vzdálenost a smrtící virus nám nedovolily osobní setkání, proto vše proběhlo na dálku. Maximální spokojenost a jak tady všichni píšou, tak je to asi u Karla běžné. Děkuji a mohu jen doporučit...bylo to: "RYCHLE, LEVNĚ, KVALITNĚ"....přesně tak, jak to máme rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...