Přejít na obsah

das Mühle Handaufzugs-Chronometer MHC 001.


michal_45

Doporučené příspěvky

... ted to na me vykouklo na fejsbuku ... tady je odkaz :  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539297389478365&set=np.69010689.100002146992892&type=1&theater&notif_t=notify_me

 

... pisou to nemecky, ale se mi to nechce prekladat ... je to takovy obecny povidani, nic konkretniho ... nikde jsem to tu nenasel, tak snad se neopakuju ... 

 

... v zaveru komentare pisou, ze se mame tesit na predstaveni novych hodinek ...

 

 

post-10403-0-14935600-1382973853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okrem puzdra a remena sa mi na tychto hodinkach nepaci nic. cifer akoby niekto hodil ploskaca do rybnika. styri skrutky - neviem aky maju vyznam, rucicky ako keby prileteli z inych hodin....no proste kde urobili sudruhovia z NDR chybu?

 

 

Rekl bych,ze ty srouby maji evokovat starej namorni chronometr(nebo taky ne),ale ja nemam rad vterinovku na 9,ta datumka mi prijde hrozna a rucky jakbysmet,nerad to rikam,ale tohle je fakt skaredy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli chcete tool hodinky, tak tyhle tak vypadaj. Po SAR druhý Mühle, co maj opravdu sílu a něco do sebe. Jsou takhle překvapivě působivý. Obávám se, že je následné dizajnování tak, aby se líbily, spíš pokazí.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...