Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

David je člověk, který když něco řekne, tak to udělá a platí. Nikdy jsem neviděl použité hodinky v takovém skvostném stavu, jako od něj. Jsem rád, že jsem měl možnost s ním obchodovat a doufám, věřím, že to nebylo naposled. Ještě jednou děkuji, chlape. Doporučuji opravdu všem :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super obchod tak jak má být.

Vše tak jak bylo slíbeno, perfektně zabaleno, bleskové dodání.

Prostě vše jak to člověk na tomto fóru gentlemanů čeká

Děkuji za obchůdek, za hodinky a doufám že se ještě někdy setkáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

již po několikáté setkání s tímto férovým členem, které mi vždy vyvolá úsměv na rtech a radost na duši. Nezbývá než jednoznačně a bez výhrad doporučit. Díky Davide!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Naprosto profesionální ale přitom mile přátelský přístup!

 

Rezervace pro mě, jakožto nového člena bez referencí či příspěvku, bez nejmenšího problému. Kupoval jsem první dražší hodinky. Vše mi bylo vysvětleno "po lopatě", ukázáno, zodpovězeno, na vše jsem byl upozorněn. Kdybych je nevzal, byl bych rád jen za to setkání a pokec.  

 

Davide, ještě jednou děkuji za skvělé nové hodinky.

 

Doporučuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David opět překvapil :clap: ,objevil tři vlásečnice, které neviděli ani v autorizovaném servisu. Hold oko odborníka se pozná. Opět vše na výbornou s hvězdičkou. Více takových, jako je David, na tomto fóru gentlemanů. Díky pane, bylo mi ctí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Děkuji Davidovi za velmi rychlý spontální obchod za ochotu ujet 500 kiláků a v noci dělat přednášku o světě hodinářském. Bez referencí  se se mnou pustil do rovnocenného obchodování. Díky za příjemný pokec profesionální přístup a obdivuhodný perfekcionismus, kterým David vládne vůči hodinkám. Jsem rád, že jsem ho potkal, jsem rád za pomocnou ruku i po uskutečněném obchodě. Fajn borec....jo a má menší pracku než já  :D  Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Velmi profesionální a vstřícný přístup včetně komunikace! Jednoznačně 100% a na jistotu.Kdyby se s každým obchodovalo a jednalo tak jako s Davidem, tak svět by byl mnohem krásnější :) Děkuju a doporučuju.Roman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...