Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Chtěl jsem vám poděkovat za Vaši důvěru i zrealizované obchody bez ohledu na nákupy či prodeje. Na Chronomagu jsem rád, spojují nás hodinky a žádný jiný prostor se mi nedostal pod kůži, jako tohle forum. Snažím se vám přinášet maximálně objektivní informace a vyjít vstříc tam, kde mi to situace umožní. Nesmírně si vážím projevené důvěry a budiž to pro mě motorem i do budoucna.

 

Vám všem zde, kamarádům, známým i kolegům, kteří se potkáváme osobně i zde ve virtuálním prostoru přeji krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2018, především pevné zdraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu jen potvrdit dosavadní chválu:  I když kolem kroužili zájemci přes pole, David neváhal ani chvilku potvrdit prodej mé maličkosti a dovést mi den před Štědrým dnem hodinky přes tři kraje na místo, které vskutku nebylo na půli cesty mezi námi. Příjemná společná večeře a konverzace byly již jen pověstnou třešničkou na dortu, hodinky samozřejmě přesně dle inzerce. 

 

Doporučuji a budu se těšit příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Davida musím jedině doporučit. Byl to rychlej a pohodovej obchod. Navíc od něj bydlím cca 250km a David mi hodinky dovezl až domů!! Takové jednaní se jen tak nevidí a pěkně jsme pokecali. Jsem moc spokojený a všem doporučuju! Davide, ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ač se s Davidem znám osobně a již mám nějaké jeho bývalé hodinky, máme za sebou teprve první "přímý" hodinkový obchod.

Ani nevím, co bych dodal, když se podívám na předchozích 178 příspěvků od spokojených chronomagorů.

Jen tedy pro úplnost, vše v nejlepším pořádku, hodinky reálně v lepším stavu, než bylo popsáno, odeslání okamžité (ještě ani neměl moje peníze na účtu). Zkrátka vše, jak má být a jak se na váženého člena a gentlemana sluší.

Děkuji, klaním se a samozřejmě doporučuji!

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...