Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Dalsi nas spolecny obchod s Davidem. Uz ani nevim, co za superlativy bych na jeho adresu napsal. Hodinky ve stavu novych, bezvadna komunikace, super pokec, zkratka vse jak ma byt. Dokonalost je jeho druhe jmeno.

Dekuji a s hlubokou uklonou doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednání s Davidem je jasné a rychlé. Vše je násedně dle domluvy, hodinky za dobrou cenu a ve 100% stavu přesně jak inzeroval.

Setkání samotné bylo hezkým zážitkem - seriozní, profesionál, který drží slovo a na nic si nehraje. Příjemný pokec a těším se, že na to navážeme. 

 

Bylo mi potěšením potkat tohoto super chlapa.

 

Vřele doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, děkuji za perfektní komunikaci a úžasnou přednášku, nejen o hodinkách. Obchod proběhl opět bezvadně, vše bylo velmi rychlé, super jednání a maximální ochota. Jsem moc rád, že jsem s Tebou opět obchodoval. Děkuji a všem určitě doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Můj první obchod se Sphinxx.

Davide, Davide .... ta hodina byla strašně málo.  Pro náš další obchod si raději rezervuji alespoň víkend :-)

 

David .... přesný jako hodinky, které prodává. Mistr veselých historek a král adrenalinových nákupů :-))   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž první obchod zde s tímto členem a na chronomagu již druhý. Pro mě teda finančně náročnější, ale co tento chlapík slíbil to dodržel do posledního slova. David hodinky po dohodě ochotně přivezl na chalupu, ukázal a vysvetlil, jak všechno funguje. Navíc další skvosty co přivezl to aby si člověk vzal neúčelovej úvěr. Dejve moc ti děkuji za tvoji ochotu a samozřejmě do puntíku potvrzuji, co jest výše napsáno. A pouvažuj nad těma mými 524.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...