Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

Basnik by o Davidovi urcite napsal jednu nebo dve knizky. To ja neumim. Sem enem jednoduchy chachar z Ostravy. A nemuzu to lepe popsat, nez se ve skutecnosti stalo. Bezvadny obchod (jako vzdy), kratky pokec (nikdy ani dve hodiny nestaci), zkratka vse na 130 %. Ani hrabe Sternberk neplni plan jako David. Timto mu dekuji za uzasne hodinky a kdykoliv kdekoliv zas a znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takže právě proběhl můj obchod č. 2 s Davidem a co dodat! S ním si prostě člověk připadá jako opravdu V.I.P.. Neskutečný servis od A do Z, naprostá důvěra, ochota a laskavost. Náš obchod zahrnoval cca 5 bodů a David je vzal všechny na sebe - to je v dnešní době až neuvěřitelné. Takže ještě jednou moooc děkuji za splnění mého "chrono" snu, a moc dobře vím, že tyhle konkrétní hodinky mám jen díky Tobě, a to že jsou jubilejní, tomu dává ještě glanc a noblesu navrch. Až teď si uvědomuji, že jsi mě ty dvě hodinky ani nepustil ke slovu, tak snad příště. Davide, děkuji za návštěvu, doručení "balíčku" a snad sis na tom obědě opravdu pochutnal?!

 

David - DOPORUČUJI 1* !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

David mě v posledních cca 12-ti měsících celkem slušně "zásobuje", takže obchod č. 3 proběhl v úžasné atmosféře, protože David je nejen velmi seriózní a naprosto spolehlivý člověk, fundovaný odborník, ale také velmi vtipný kurýr :lol2:. Davide, děkuju tobě i své přítelkyni Rádě za parádní "jmeniny" :clap:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tady s Davidem proběhl můj první obchod. Musím říct, všechno na jedničku s hvězdičkou. Skvělá domluva i v této korona-době, dobře jsme pokecali a věřím nebýt tohoto divného stavu, tak ještě nějaký čas pokecáme, vysvětlil mě vše kolem hodinek (moje teprve druhé automaty) a v neposlední radě mě nabídnul prakticky nesehnatelné hodinky. Díky Davide!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Na Davidův inzerát na dnes už celkem málo vídané Steinhart Nav-B Uhr Silver Edition (mám i původní černou verzi) jsem odpověděl de facto po skončení jeho ohlášené platnosti a Davida jsem zastihnul v rozpoložení, že už si hodinky nechá. Přesto vážil cestu do mého města abych si hodinky mohl prohlédnout a osahat naživo, dali jsme příjemný pokec v restauraci o hodinkách i o jiném a bylo mi přislíbeno, že pokud si to rozmyslí, budu první zájemce. To se také stalo a když po čase svolil k prodeji, byl jsem první na řadě. Vše co jsme domluvili, klapnulo na jedničku a já mám hodinky v krásném stavu téměř nových. Doporučuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Jak hodnotil David mě, tak to můžu v jeho případě jen okopírovat. Skvělý pokec, příště snad raději u toho piva na zahrádce. Blázen přes hodinky i auta. Můžu jen doporučit a už se těším na nějaký další nečekaný obchod 👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve světle tohoto vlákna si uvědomuji, že nesu dříví do lesa, nicméně už i já mám čerstvou obchodní zkušenost s Davidem. Po mé počáteční opatrnosti v úvodní písemné komunikaci se nakonec ukázalo, že se jedná o až extrémního puntičkáře (v tom jsme si blízcí), který se snaží protistraně maximálně vyhovět, rozptýlit pochybnosti, a sdělit již předem maximum informací. Vlastní setkání pak už byla tím pádem jen formalita, vše proběhlo podle dohodnutého scénáře, k mé plné spokojeností a věřím že i Davidově. A navíc jsme si bezvadně popovídali nejen o hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky doplňuji recenzi, vše v naprostém pořádku a především rychle ... příště i s tím selským mlékem, to já rád :D ... Petr vše na jednotku! A díky.

EDIT: 52 hodin jsem nespal a už píšu recenze od pomatení sem k sobě ... :D 

Kadopádně díky všem výše, jsem rád, že jste spokojení!

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Těžké napsat něco co tu už mockrát není napsané. David upozorní na každou i minimální vadu předem,na místě ukáže, já některé jeho nalezené vady ani okem neviděl :) A hlavně je to dobrý a poctivý chlap!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...