Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud se nepletu, s Davidem jsem tento týden uskutečnil už čtvrtý obchod během zhruba jednoho roku. Jako vždy precizní a vysoce seriózní spolupráce. Díky Davide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

S Davidem další obchod a opět z mé strany poděkování za vstřícnost, férové jednání a fajn pokec. Rád jsem Tě poznal, poprvé to bylo osobně. Není co dodat, jen snad, děkuji za obchod a budu se těšit na případný další. Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak opět obchod s Davidem a opět na jedničku! Sice to bylo tentokrát trochu náročnější kvůli okolnostem a byly z toho ve výsledku asi 4 měsíce :D Ale nakonec vše zdárně vyřešeno - z čehož plyne, že na to, co David řekne je opravdu maximální spoleh. Plus samozřejmě perfektní komunikace a ochota.

Zkrátka, jak už jsem jednou psal, řešit s Davidem auta i hodinky je radost! 11/10, rozhodně doporučuju a kdykoli znova. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Davida jsem v roce 2020 kupoval Steinhartky Nav-B Uhr Limited Silver Edition. Domluvili jsme se spolu, že bude první, komu dám vědět kdybych prodával a po roce a půl přišel ten čas. Dali jsme si vědět, domluvili se a všechno klapnulo na výbornou dle domluvy, obchod s Davidem mohu z posledních dvou zkušeností vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...