Jump to content

Recommended Posts

první obchod s Davidem , jsem moc spokojený , plně doporučuji . St.

P.S...a tak to má být :-)

Ďalší obchod s Davidom a ako vždy bez problémov, raz s nim musím dať pivko :-) Vrelo odporúčam a 100% spokojnosť :-)

Super rychlá akce a fajn pokec. Seriózní přístup a hodinky v perfektním stavu. Davide, moc děkuji.

Chtěl jsem vám poděkovat za Vaši důvěru i zrealizované obchody bez ohledu na nákupy či prodeje. Na Chronomagu jsem rád, spojují nás hodinky a žádný jiný prostor se mi nedostal pod kůži, jako tohle forum. Snažím se vám přinášet maximálně objektivní informace a vyjít vstříc tam, kde mi to situace umožní. Nesmírně si vážím projevené důvěry a budiž to pro mě motorem i do budoucna.

Vám všem zde, kamarádům, známým i kolegům, kteří se potkáváme osobně i zde ve virtuálním prostoru přeji krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2018, především pevné zdraví.

Mohu jen potvrdit dosavadní chválu:  I když kolem kroužili zájemci přes pole, David neváhal ani chvilku potvrdit prodej mé maličkosti a dovést mi den před Štědrým dnem hodinky přes tři kraje na místo, které vskutku nebylo na půli cesty mezi námi. Příjemná společná večeře a konverzace byly již jen pověstnou třešničkou na dortu, hodinky samozřejmě přesně dle inzerce. 

Doporučuji a budu se těšit příště.

Obchod sice nehodinkový a za relativně pár korun, ale i přesto naprosto skvělý přístup Davida od první SZ až po předání. Ještě jednou díky moc.

S Davidem vše v naprostém pořádku, perfektní domluva,seriózní přístup a vše okolo. Takže rozhodně doporučuju a Tobě Davide ještě jednou díky za obchod! Kuba

S Davidem radost obchodovat - fajn přístup, maximální ochota a ještě jsme skvěle pokecali! M.

Nechci nosit dříví do lesa a sovy do Atén, takže opakovaně: vše 1A a plné doporučení

Děkuji Davidovi za rychlý, bezproblémový a fajn obchod. Těším se na další spolupráci. Mohu jen doporučit.

Několikátý obchod s Davidem. Vždy naprosto v pořádku. Jak se řekne, tak se provede. Člověk, kterého i když znám relativně krátce, tak mu opravdu věřím. 

Díky a budu se opět těšit. :)

taky uz nevim po kolikaty menime papirky za neco mnohem dulezitejsiho, tentokrat to byl temer barter, takze spokojenost opet nejvetsi, dikes 

Taky se připojuji. Díky Davidovi za rychlou akci, fajn pokec. Jednoznačně doporučuji všem.

Vše proběhlo tak jak mělo, takže skvěle a bez chyby

díky

Davida musím jedině doporučit. Byl to rychlej a pohodovej obchod. Navíc od něj bydlím cca 250km a David mi hodinky dovezl až domů!! Takové jednaní se jen tak nevidí a pěkně jsme pokecali. Jsem moc spokojený a všem doporučuju! Davide, ještě jednou díky!

Ač se s Davidem znám osobně a již mám nějaké jeho bývalé hodinky, máme za sebou teprve první "přímý" hodinkový obchod.

Ani nevím, co bych dodal, když se podívám na předchozích 178 příspěvků od spokojených chronomagorů.

Jen tedy pro úplnost, vše v nejlepším pořádku, hodinky reálně v lepším stavu, než bylo popsáno, odeslání okamžité (ještě ani neměl moje peníze na účtu). Zkrátka vše, jak má být a jak se na váženého člena a gentlemana sluší.

Děkuji, klaním se a samozřejmě doporučuji!

:cheers:

S Davidem supr domluva, vse probehlo presne jak bylo dohodnuto, dekuji za prijemny pocit z obchodu!Nuxxx