Přejít na obsah

EPOS Passion 3412


Doporučené příspěvky

   Před časem jsem zatoužil po hodinkách s ručním nátahem. Unitas byl vzhledem k finančním možnostem jasná volba. Ale co vybrat. Chtěl jsem hodinky na občasné formálnější, případně nedělní, ponošení. Nebudu dlouze popisovat hodiny strávené u počítače...No nakonec to díky plastickým indexům a nemasovému vzhledu vyhrály právě EPOS.

   Jedná se o LE z kolekce Passion. Hodinky jsem pořídil u českého AD, firmy Herisson. Musím vyzdvyhnout perfektní přístup paní Ježkové, která reagovala na mé maily rychlostí blesku a vždy s maximální vstřícností.

   Hodinky jsou průměru 42,5mm, výška je 11mm. WR 100m a nádherně nahlas tikají, je to balzám pro uši. Baví me i sledovat pohyb nepokoje, který je umístěn na 12ce.

 

  Hodinky byly dodány s černým řemínkem se vzorem imitujícím aligátora a motýlovou sponou. Imitaci bych ještě překousl, ale co se mi nelíbilo byly okraje řemínku. Kůže je na okrajích řemínku hodně tenká a prošití to ještě zvýraznilo. Takže k poměrně robustnímu pouzdru, hlavně u nožiček, to nepůsobilo úplně dokonale.

  Opět jsem poměrně dlouho vybíral co by pasovalo. Přemýšlel jsem nad originálním aligátorem nebo krokodýlem, ale mě tyhle řemínky přijdou moc ..no řekněme pompézní, okázalé. Mám raději jednoduchost. Proto jsem ve Strapschopu vzal koníka RIOS Chicago. To je přesně to co jsem hledal.

 

Tolik moje velmi stručné předstvavení hodinek. Dále přikládám většinou nepovedené fotky a ještě odkaz na stránky výrobce.

 

http://www.epos.ch/collection/gents/passion/3412.htm

 

 

post-24811-0-12133400-1383819398_thumb.jpg

post-24811-0-19345800-1383819408_thumb.jpg

post-24811-0-98099400-1383819417_thumb.jpg

post-24811-0-77915100-1383819450_thumb.jpg

post-24811-0-90469800-1383819458_thumb.jpg

post-24811-0-55386900-1383819468_thumb.jpg

post-24811-0-51279600-1383819475_thumb.jpg

post-24811-0-18472600-1383819483_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme za pochvalu. To krásné tikání Unitasu je právě důvod, proč prodávám MG S.A.R. ( víc jak troje hodinky prostě neunosím ). Rozhodl jsem se totiž pořídit něco s Unitasem i na každodenní nošení. Počítám, že budou brzo doma. No, více prozradím v jiném vlákně až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se tvoje fotky líbí daleko víc než ta katalogová. Na ní vidím jen obyčejné oblekovky, na tech tvých moc pěkné chlapácké hodinky. Jediný openheart, který se mi kdy líbil. Gratuluji k výběru a díky za rozšíření obzoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Málo Ti je chválí tak já se přidám.

Unitas  je klasika což znamená že se o ně nemusíš dvakrát starat

Že je to dekorování fajn to je jasné

Číselník s průhledem je jasný a přehledný

 

Jediné co je dle mého jaksi kousek moc je ta korunka, ale Unitas ( v nových hodinkách) mám a vím  jaká potřeba vyvinout síla na natahování tak je tam asi dle mého proto ta velká korunka.

Za mě říkám za málo penez hodně muziky a ideální společenské hodínky pro někoho kdo je velkej  chlap.

 

GRATULUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Parádní hodinky. To dýnko vypadá opravdu skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jakože se mi nikdy nelíbily hodinky s průhledem (samozřejmě kromě tourbillonu), tyhle jsou moc pěkné. Dýnko je opravdu uchycené čtyřmi šroubky do nožek pouzdra? Přemýšlím, jestli jsem podobné řešení už někdy viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože se mi nikdy nelíbily hodinky s průhledem (samozřejmě kromě tourbillonu), tyhle jsou moc pěkné. Dýnko je opravdu uchycené čtyřmi šroubky do nožek pouzdra? Přemýšlím, jestli jsem podobné řešení už někdy viděl.

Jo jo, je opravdu na šrouby.

 

 

Pořídil jsem Eposům drsnějšího bráchu. Taky ruční nátah. Unitas mě dostal. Automaty už nechci.

Tady bratrské foto jako dík za kladné ohlasy.

post-24811-0-54687000-1385569050_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...