Přejít na obsah

EPOS Passion 3412


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Nádherný hodinky. Fakt se mi líbí. Jediné co bych asi změnil je barva ciferníku, nějak mi nesedí (pokud mi monitor zobrazuje správně nádech do bronzova) - více by se mi líbila nějaká neutrální, šedá či tmavá stříbrná... ale to je samosebou otázka osobních preferencí, stylu oblékání a stovek dalších věcí. :-) 
A strojek a jeho úprava to je kapitola sama pro sebe. To mi tzv. padla brada. :-) Krása.

Ať dlouho spokojeně slouží! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se dostal udělat pár rychlých obrázků....venku na pořádném světle...

 

musím je fotit víc, začíná mě to bavit...

 

Parada, ty puvodni fotky to vubec neukazaly, ale tady krasne vybehla ta barva a odlesky cifru....

Me tam zase spis trosku irituje ten open heart, slusela by jim i uplna jednoduchost, ale to je kazdeho volba, kazdopadne moc pekne oblekovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný hodinky. Fakt se mi líbí. Jediné co bych asi změnil je barva ciferníku, nějak mi nesedí (pokud mi monitor zobrazuje správně nádech do bronzova) - více by se mi líbila nějaká neutrální, šedá či tmavá stříbrná... ale to je samosebou otázka osobních preferencí, stylu oblékání a stovek dalších věcí. :-) 

A strojek a jeho úprava to je kapitola sama pro sebe. To mi tzv. padla brada. :-) Krása.

Ať dlouho spokojeně slouží! :-)

 

díky, za poklonu, ciferník je ve skutečnosti kovově šedý. Přirovnal bych to k barvě titanu. Až bude hezké počasí, zkusím hodinky vyfotit i v jiném prostředí, aby se v ciferníku neodrážely okolní domy.

 

 

Parada, ty puvodni fotky to vubec neukazaly, ale tady krasne vybehla ta barva a odlesky cifru....

Me tam zase spis trosku irituje ten open heart, slusela by jim i uplna jednoduchost, ale to je kazdeho volba, kazdopadne moc pekne oblekovky...

 

Je fakt, že open heart je trochu provokace a proto jsem do toho šel, navíc korunka na 4ce. Ale při pohledu na pohybující se nepokoj a poslouchání hlasitého tikotu strojku, se člověk tak nějak uklidní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...