Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

čím víc sem viděl živých fotek těch SARX, tím víc ve mě sílí pocit, že ty hodinky vypadají strašně lacině (má výhrady k tahu, který se na oblekovky vůbec nehodí, ke kroužku s vteřinovými indexy, částečně i k nudnému tvaru ručiček)....konkretně v porovnání s vymazlenýma SARB021

...má někdo podobný pocit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už někdo ví, jestli je možné k SARX 017 přiobjednat tah? Dnes jsem tuto řadu objevil a jsem nadšený.

 

tuto otazku som polozil Seiyovi tak 3 tyzdne dozadu... zatial sa neozval... skus mu napisat, alebo Higuchimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SEIKO oblekovky prostě umí, ale proč tam pořád cpou ten nápis "23 jewels".....podle mě zbytečně nadbytečné...pro mě kazí dojem. Písmo "automatic" by taky mohlo mít jiný font...

No to by si musel jít třeba do Nomosu, tam už by nejraději vypustili i ručičky, aby ten design byl co nejčistější. Jinak font nápisu Automatic se mi právě líbí, byl to jeden z důvodů, proč jsem dal přednost Sarbům před SCVS a celkově ten nápis komplet působí jako protiváha k nápisu Seiko. Řekl bych, že v případě Sarxů stejně jako Sarbů se jedná spíše o univerzální hodinky než čisté oblekovky, taky vzhledem k velikosti cifru. U Sarbů byla velikost na oblekovky v pohodě, Sarxy jsou, jestli se nepletu, o něco větší a tím spíš bych je řadil jako hodinky na denní nošení, ke kterým se notabene ty nápisy docela hodí, protože vzhledem k větší velikosti trochu rozbíjí tu plochu. Ale je to jen můj názor, vše je otázka vkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani, skuste mi prosim trochu helpnut... popostrcit... planujem kupit SARX015 alebo SARX017 (oboje budu na tahu), ide mi cisto o tu sekundovku... hodinky chcem ako nieco elegantnejsie a univerzalnejsie k sportovym fortiskam. prvoplanovo sa mi viac paci cervena skundovka v 017, no 015 sa mi vidia decentnejsie a take vyspelejsie (GS-like). zasa cervena sekundovka dodava hodinkam onen m.d, ktory je tak dolezity... na m.d mam fortisky a decent by som mal tieto. velmi sa mi pacia 015 na tychto fotkach co su vyssie (tie v krabicke), no zas z tychto fotiek je to v prospech 017, vyzera ze ta cervena nekrici moc a je fajn decentna...

arx0175001.jpgarx0175002.jpg

 

skoda ze neni na nete viac fotiek, video ziadne zatial... fakt som 50/50 a neviem ktore vybrat... :death:

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ..na m.d mam fortisky..

Hele to neni špatný, jedny oblekovky, jedny potápky, jedny na štípání dříví a jedny na m.d. Ale možná tam chybí jiný písmenko, než myslim:)

 Já bych bral ty s tou červenou vteřinovkou.. ikdyž naživo mě tadle celá řada nějak úplně nedostala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey: Kdes je viděl naživo!?  :eek:

 

misoo: Pořád říkám, že tu červenou. K obleku v pohodě, je to takovej milej malej detail jako třeba hvězdička na ticových GS. Jejich oblekovost rozhodně nekazí. Navíc někdo tu tuhle postoval limitku GS taky s červeným koncem vteřinovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...