Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky, zatial nelutujem :) ta sekundovka je takato jasno cervena len pod silnym svetlom, naopak teraz v zime ked je sero, alebo umele svetlo, kovova cast sekundovky svieti a cervena cast je uplne tmava a takmer ju nevidno...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nic, taky nad tím už několik dní uvažuju, jestli to dát sem nebo do Chlubírny, ale mylím, že když už mají svoje spec. vlákno, dám to raději do něj. Ať jsou pěkně pohromadě.

 

Mám cca 20 dní SARX 013 a dost mě baví.

 

Kdyby mi někdo třeba před rokem řekl, že budu mít hodinky se světlým cifrem, tak se mu asi vysměju, ale od toho je (asi) Chronomag, že?! Vlezu sem, blbec, cca rok se rozhlížím, co by se mi asi tak nejvíc zamlouvalo a bác ho, stejně zase skončím u Seika. Přes SBDB 005, který sem si nakonec zakázal kvůli velikosti sem doputoval až k další životní lásce - Snowflake. Ale jak říkám do teď sem měl vždy jen černý ciferníky (navíc vždy na tahu, s vyjímkou mých SNZG13, které rád přehazuju na Nato) a navíc ještě pořád nejsem rozhodnut-nakažen tak silně, abych nenašel nic lepšího za co utratit tak nekřesťanský peníz, che.

 

Takže zpátky na zem, hledal jsem náhradu "na zkoušku", jestli jako unesu světlé, spíše formální hodinky a přes "poor-man GS" SARB jsem se doklikal až k SARX a bylo vymalováno. To byl ten pravý kompromis mezi tradicí a nenápadnou modernou. Když mě to ani přes měsíc intenzivní samoléčby nepustilo, navštívil sem hned po Novém roce doktora Seiyu a bylo.

 

Ihned jsem k nim doobjednal "Kokodýl" od Riosu a moc se na tu kombinaci, pro mě novou, těšil. Když jsem se rozhodoval finálně, divil jsem se, proč chybí varianta se světlým cifrem na kůži, ale teď už to myslím vím, musím dát zapravdu pánům ze Seika, na řemínku už mi přijdou takové nevýrazné. Samozřejmě k obleku to na něj vždy hodím, ale to je jednou za "Pickuherák".

 

Tak mi promiňte můj slovní průjem, zkusím to napravit nějakou tou fotkou a zase se stáhnu do jeskyně. A díky celému Chronomagu, že je.

post-26392-0-24062600-1391019752_thumb.jpg

post-26392-0-69101300-1391019776_thumb.jpg

post-26392-0-77335600-1391019815_thumb.jpg

post-26392-0-68700100-1391019833_thumb.jpg

post-26392-0-85568500-1391019850_thumb.jpg

post-26392-0-71652500-1391019875_thumb.jpg

post-26392-0-56815700-1391019890_thumb.jpg

post-26392-0-55960300-1391019905_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Red Dwarf: Tahu sem se trochu bál, podle fotek na netu sem si říkal, že snad vzali nějakej tah z pětek a jen ho otočili naruby, ale je kvalitní, oproti tomu z SNZG 13 je určitě pevnější v krutu, nechrastí a ta tolik probíraná "kostrbatost" se mi na něm v reálu dost líbí, hází mi do oka celej den pěkný odlesky. Jedinou chybičku vidím v té krátké sponě - poprvé v životě sem měl problém s nastavením správné délky tahu - spona má jen dvě pozice na stěžejku, což je pro přesnější nastavení málo, vzhledem k délce jednotlivých dílků. Naštěstí nosím hodinky střídavě na obou rukách, takže tyhle teď nosím na slabší levačce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strycu, paradne su aj v bielom!! Urcite vyskusaj hnedu kozku, vygoogli si biele ing na hnedom a uvidis tu krasu ;) <br />Ten 'hranaty' tah teda v pohode, si ma potesil, moc diky za info. Tiez mi to trosku pripomina ing, alebo ro :D<br />A este otazka, leskle plochy na tahu su len tie sikme hrany strednych dielikov, inak je cely bruseny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misoo: trošku sem se na měření vykašlal, ale teď sem teda po delší době použil Androidí aplikaci v telefonu a docela sem koukal. Měřil jsem 17.1., 18.1. (+3,8 s/den) a teď až 30.1. (-1,3 s/den), takže průměr píše +1,2 s/den, což je myslím za zu dobu "docea sušný". Asi si někdy popoběhnou a jindy se zase zapomenou a takhle se to hezky sešlo mno...

 

Jen pro zajímavost SNZG 13 za tu samou dobu píšou + 6,2 s/den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je supr, uvidime ko sa to ustali casom. zatial mame predbezne vysledky dobre :)

par vecernych domacich foto... paci sa mi na nich ako tie indexy kadejako odrazaju svetlo, velmi ma bavia, podarene su :)

post-22327-0-68997700-1391104845_thumb.jpg

post-22327-0-93984900-1391104853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...