Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hehe, chapem :) Keby som mal viac tmavych, tak si viem tieto predstavit aj biele, na slnku tie pasiky musia byt paradne. V tmavom tak nevyniknu si myslim. <br />Davaj dalsie fotky, hlavne wristshoty z roznych uhlov, nech si poobzeram ten tah :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už na mě doma taky čekají černé sarx015 na tahu. Bohužel se tam dostanu nejdříve až příští víkend, nechápu proč jsem si to neposlal do Prahy do práce :(

Myslím, že tyto tu ještě nejsou, tak jsem příští víkend hodím nějaký obrázek :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už na mě doma taky čekají černé sarx015 na tahu. Bohužel se tam dostanu nejdříve až příští víkend, nechápu proč jsem si to neposlal do Prahy do práce :(

Myslím, že tyto tu ještě nejsou, tak jsem příští víkend hodím nějaký obrázek :).

 

Kolín není tak daleko od Prahy. :-D Já bych to teda nevydržel. 

 

 

Jinak moc pěkné vlákno Mišo. Já jsem zatím k decentním hodinkám nedospěl. Vypadá to, že bych měl vice navštěvovat chronomag. :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Locque: Guma je Fortis kaucuk k B42 O.C., tiez 20mm, sedi tam vyborne, si nadavam ze som to nevyskusal skor... :) <br />Qwiuddo : zapastie mam 18-18,5 a pocitovo niesu vobec male. Na tahu budu posobit vacsie. Tiez som hladal AT a tieto su skvela nahrada, pritom su vdaka svojskemu puzdru celkom originalne. Povedal by som ze je to taky mix DJ/AT/SARB :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen koukám na Seiyajapan a tam píšou, že Max wrist size: 18.5cm(7in1/4).  Co je to za chámotinu? Jinak u mě vedou SARX015. Jen u všech ten nápis automatic a 23 šutrů bych opravdu oželil.  :giljotiini:

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...