Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna po těchto SARX013 toužím a pořád po nich pokukuji. Chtěl jsem je dostat ke čtyřicítce,která se kvapem blíží,ale teď jsem se zahleděl do nových želv a k narozkám budou SRPA21PADI edt.,tak to musím zase o nějaký čas odložit. Domácí rozpočet je neúprosný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Se přiznám že tohle jde mimo mě. Barva i ručky mi sedí, jen nechápu tu zálibu Seika v nápisu Automatic. Už to zkoušeli psacím, tiskacím, je to tam prostě navíc. Kažodpádně obrovskej klín do hlavy vedle vysněných SDGM :) By mě právě zajímalo jaký jsou naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se přiznám že tohle jde mimo mě. Barva i ručky mi sedí, jen nechápu tu zálibu Seika v nápisu Automatic. Už to zkoušeli psacím, tiskacím, je to tam prostě navíc. 

tak si kup quartz, kinetic nebo solár a budeš to tam mít taky, nejen od Seika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, na to už jsem slintal včera :). Dokonce má moc povedený srovnání sarb/sarx/sdgm v jiném videu, třeba se někdo rád pokochá jako já.. Jenže riskovat sedm set babek naslepo - to už chce kus odvahy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si kup quartz, kinetic nebo solár a budeš to tam mít taky, nejen od Seika...

 

yop, budu, vím. sto lidi sto chutí. pro mě by byl ideal bez. sam vim co tam mam a jestli menim baterky nebo macham pazi nebo natahuju nebo hledam slunce :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se, že jsi některé nápisy přehlédl...

Pokud tím nemyslíš miniaturní nápis dole Made in Japan (a hausnumera dál) tak tam nic kromě CItizen není. Líbí se mi, jak vidíš přes internet mé hodinky lépe než já... Kolik piv mi zaplatíš, až Ti dokážu Tvůj omyl?

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...