Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

borci krasne to mate, sarxy su pecka  :notworthy: 

mam dotaz... co som mal sarxy, resp. viacere seika, tak neboli zosynchronizovane rucicky. napr. ked je presne 6 hodin, t.j. velka ukazuje presne na 12 index, tak mala neukazuje presne na index. akoby bolo treba posunut velku rucicku o nejaku minutku - dve - aj viac dopredu/dozadu. ako to mate na svojich sarxoch?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U mě cajk, sedí. chtěl sem též vyfotit, ale sem to teď ve 4 propásl (asi o minutu, nebylo by to pak věrohodné), kvůli tomu štelovat se mi je nechce, jelikož dou dobře. Obávám se, že později už na to zapomenu. (To zní skoro jako výmluvy, že? :) ) Ale u SKX007 mi nesedí, ručky mají rozstřel, ale neřeším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tak 18.5 a myslím, že v pohodě. Průměr mých 015 je 40mm (teď sem našel, že dokonce 39.5). Mám rád spíš menší hodinky a tyhle vyhovují, vlezou se v klidu pod košili, žádné obr budíky.

Fotky na moji ruce najdeš o několik příspěvků zpět.

edit- doplnění

Upraveno uživatelem Delapancha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sarxy ne, chodí dost do mínusu a nedrží rezervu nátahu, už mají domluvené lázně u Valise. A stejně je mám radši než sdgm. Kolegovi jsem nabízel právě sdgm003 na které jsem už dal inzerát. Jsou skvělé jdou přesně, a vydrží přes 50h v chodu i přesto všechno mám raději sarx, které dělají -30/24h a zastaví se po 30h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...