Přejít na obsah

ron


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Korektní a vtřícné jednání. Zboží jsem odeslal na odzkoušení a teprve po kontrole kupujícím (Ronem) jsem od něj očekával peněžní plnění. Dané slovo platilo a peníze dle dohody dorazily. Z mé strany spokojenost. Mohu jen doporučit. Ještě jednou dějuji Jirko.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Bez dlouhých řečí s Jirkou se nejen výborně obchoduje ( vše co bylo řečeno platilo do puntíku) ale také skvěle povídá. Za sebe mohu jen doporučit a a dát jedničku s hvězdou. Děkuji Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Takhle by mělo obchodování vypadat. Rychlá, jednoduchá domluva bez jakýchkoli problémů. Vše na čem jsme se s Jirkou domluvili platilo. Navíc je Jirka velice sympatický a milý člověk se kterým se dá hezky popovídat! Mohu jen a jen doporučit ostatním!!! Děkuji za obchod!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Takto ma vyzerat gentlemansky obchod na Chronomagu. Naozaj priame, ochotne jednanie, balik zabaleny tak ze by prezil priamy zasah vodikovou bombou. Komunikacia absolutne bez vyhrad, ochota poslat balik skor ako som ja poslal peniaze aj ked sme sa nikdy nevideli. Toto je jeden z dovodov preco ma chronomag uroven.

Dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Jagman

Nenašel jsem vlákno tak zakládám

 

už 2x naprosto bezproblémovej obchod max vstřícnost fajn pokec za mě doporučuje 10 z 10 chronomagoru  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...