Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No super, tak sa našli! Čo ich sem-tam necvakneš do "Co máte právě na ruce?"? Vyzerajú totiž nádherne, GS + ručný náťah, takých tu veľa nie je...

 

To vieš, vrodená skromnosť :-). Sľubujem, že to čoskoro napravím. Nosím ich každý deň, takže si stačí spomenúť a mať po ruke fotoaparát. Skromne takisto dodávam, že sú to pre mňa naprosto dokonalé hodinky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby mal niekto záujem, tak tu sú linky na fotky mojich SBGC001:
http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43039-grand-seiko-spring-drive-chronograph/page-2&do=findComment&comment=719549

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43039-grand-seiko-spring-drive-chronograph/page-3&do=findComment&comment=719634

 

Mimochodom, nespravíme takéto vlákno aj pre Credor?

Upraveno uživatelem grand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Teda mna si celkom dobre pobavil...z toho prispevku sala taka uprimnost, ze niekto ti snad tie GS aj posle  :unsure:

:-) Grand Seika obdivuji strašně dlouho a pořád ne se k nákupu rozhoupat. Zjistil jsem, že jiné hodinky by pro mě byly pouze dočasným řešením (včetně SARB, SARX...a jiných značek, omlouvám se obivovatelům ostatních značek, každý to máme jinak)....a proto teď prostě na ruce nenosím už 3 roky žádné oblekovky, a čekám na vhodnou příležitost. V Japonsku jsem byl 2x, ale to bylo v roce 2008, a to jsem ještě neměl hlavu plnou GS, ale přítelkyně, kvůli které jsem tam jezdil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak maly offtopic: mam, resp. teda mal som kamosa, ktory sa takto zamiloval v Singapure pri nejakej sluzobke. Dopadlo to tak, ze naposledy sme sa videli asi pred 5 rokmi, ked dosiel ukazat svoju nastavajucu :-) 

Tak nejak z toho nevim, jestli to dopadlo dobre nebo spatne. U nas to skoncilo po 3,5 letech. Z nastavajici se stala ex. Ale to se s vetsinou stane :-). Ted me k Japonsku tahne prave jen uz obdiv k GS :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...