Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odpověděl sis sám :)

 

Velký jsou pořád, tlačítka jsou pořád jak od kapesních stopek, ale díky titanu jsou to hodinky k nošení, nejen objekt :) Ale zaslech jsem, že to tak nemáme všichni. :)

 

Černá a zlatá je hustá.

 

Jen přemýšlím, jestli řešit trochu křivě osazenou rezervu, na fotce je stav na suchu.

post-38718-0-29037400-1563376083.png

 

Aby se mi to třeba nevrátilo za půl roku a drbnutý :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si pogooglil kegare, zdá se, že když si dám sprchu, bude to k očištění stačit :)

 

Pokud to nezabere, budu tady muset někoho smrtelně urazit (a užít si to, samozřejmě) a pak dostat nafurt ban.

 

Tyhle mám pořád rád, fortrovský a dobrý:

post-38718-0-02470900-1563456567_thumb.jpg

 

Když stále naléhavěc přemýšlím, jak ta GS redukovat, zjišťuju, že by to naokonec mohlo dopadnout akvizičně-chronologicky - SBGV019, SBGV007, SBGE033, zbytek raus.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grand Seiko Hi-Beat manual 4520-8000 AD (teda no date verzia), nelestene, no re-dial. Laska. GS uz '69 robili hodinky, ktore sa vyrovnaju Pateku, Lange, VC este aj teraz. Nadhera. Rozmyslam, ze si dam urobit priehladny case back. O znova uz '69 strojcek bol nadherny - skoda ho skyvat.

post-58646-0-82330400-1564041190_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že máš parádní netuctový hodinky v původním stavu, ale nejsou Ti dost recht? No jasně, dej jim za uši. Určitě z nich uděláš ty značky, cos tu zmínil, co s Tebou kvrdlaj.

 

ak to bolo mne ... je to uvaha. Je taktiez pekne pozerat na GS caseback s medailonom. To sa tiez len tak nevidi. 

Ten stroj vnutry je pekny (a zvlast, ze je z '69) - obcas by to chcelo preskumat. Uvidim casom. Zatial to necham tak ako je (ked som si zvykol, ze nevidim do ostatnych starsich hodiniek, dost mozna to skonci rovnako aj u GS).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to i částečně chápu, obdobím průhledu si každý chronomagor musí projít, hlavně zpočátku. Ale vždy je lepší varianta si pořídit hodinky s průhledem, než jej dodatečně rvát tam, kam nepatří. Na případné bastlení je tu spousta méně krásných a výrazně levnějších kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chut dat priehladne zada nemam vzdy - iba tam kde je strojcek zaujimavy (ako tento GS 4520A) a pekny (UG microrotor); a naopak u vintage Omega mi strojceky tak esticky pekne nepridu. Prejde ma ta chut. Co si viac cenim ako pekny strojcek, je povodne puzdro - tak ako to stvoritel zamyslal. A predsa len, GS medajlonik ku GS vintage patri ... ono ma to casom aj tak prejde.

 

Na druhej strane mam hodinky, ktore sice maju priehlad na strojcek ... no nicim zaujimave (pre moje oko) to nie je.

 

vlastne ked tak nad tym premyslam - v zbierke mam vlastne vacsinu hodiniek, ktore priehlad aj tak nemaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...