Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale houby.

To je jen hlad po informacích z první ruky. Každý kdo jel za Japoncem nebo s ním jen někde mluvil tak mazal med kolem huby že má tuny fotek a informací a prd.

Třeba z Japonska jsem viděl jen kubsona v pyžamu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sou skvely, aji ty Violoncellovy 201.

 

Ale kdybych kupoval pro sebe tak nejvic se mi asi z tehle rady libi 015/215G nema je tady nekdo? Idealne z Brna? Musim si overit, ze je tech 44mm na me moc aby me tolik netrapily porad...

 

Btw nebyva v Brne nekdy nejakej GS sraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi kámo trochu v háji, velká většina lidí je naživo mile překvapená, jak jsou (v rámci možností) kompaktní :)

 

Mimochodem, jak dobře se vám jedničkářům nebo patnáctkářům odečítá lumi? U SBGE bez otočné lunety se jí zejména na ručičky nevejde dost a zachvíli nepoznám, která je dlouhá a která krátká (foto). U 001/015 a tak jsou ale ručičky širší, takže by to mělo jít líp. Jde to líp? :)

 

 

 

 

5041c87c23f2f64e8f2513686064add5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zde, abych se něco dozvěděl. Zmínku o dvou typech hodinek nemůžu brát jako osobní útok. Navíc od člověka zkušenějšího. 

Dovolím si však trvat na tom, že je 001 předchůdce 201 :-)

Instantova zmínka mě poslala do víru Google, abych si o rozdílech 001 vs 201 něco přečetl. Až na drobné kosmetické odchylky (písmo GMT, výraznost indexů rezervy, Instantem zmíněná loga a zřejmě i objednávací kódy + pravděpodobně krabice :-)) jsou hodinky skutečně stejné. Díky za upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...