Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na tahu mi pridu trosku take...neviem najst to spravne slovo...vsedne? Ale mozno to robia len fotky.
Na canvase sa mi zdaju ovela (vyraznejsie, viac vynikne puzdro aj cifernik) krajsie. :cheers:
Osobne som tahovy typ, takze hodinky bez tahu nie...cize ako pises, je dobre ho mat. Pre kazdy pripad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to je skoro vždycky tak, jak píše Epstein. Pokud mají hodinky výrazné a zajímavé pouzdro, koncovky mu vizuálně uberou. Pokud by se rozhodli k těmhle modelům nakonec tah začít dělat (ta šance je myslím ale malá), koncovka, která tvarem kopíruje horní hranu nožek, by mohla být docela fajn.

Dokusanovi ale rozumím, kdybych je měl, taky do toho půjdu. Zaprvé jsem tahový, zadruhé to člověku nedá, když ta možnost je (because it's there :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS vseobecne je top. 
Ja som priamo porovnaval napriklad SBGR079 co su automaty a tie vyssie, ktore postoval Stevo, akurat s ciernym cifernikom, teda quartz. A proste super.
Kupovat GS len kvoli tomu, aby som mal GS je asi blbost. Na druhej strane, mozno raz skusis a uz z tejto sekcie len obcas odskocis, pretoze nebudes mat dovod.

 

IMG_2441.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do GS je asi potreba dorust, nebo vyzrat, pripadne se “propit” (stejne jak k whisky nebo cervenemu vinu).
Kupovat si GS, proto, ze to jsou GS, tak nevim. Zas takovy MI nemaji a je to dobre :)
Taky jsem si rikal, kdo si muze koupit Seika za takovy prachy, ze mi staci SARBy a podobne. Je potreba GS vzit do ruky, potezkat, prohlidnout a pak clovek uvidi to, co z fotky treba videt neni. GS jsou proste dost jinde.

O to vic me stve, ze v ramci projektu “Andyho domek” budu asi nucen rozpusti i zbytek sve kolekce vcetne GS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...