Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

Díky kluci, mám z nich radost.
[mention=39929]Happy88[/mention] já zase miluju ty tvoje hodinky, nechceš mi je přenechat?

Ja nemůžu vybral jsem si je jako dárek k jubileu a de facto mi je tudíž pořídila manželka. Takže to s pouštěním dál fakt nevypadá. Hlavně z nich mám ale pořád pokaždé hodně radost, když je dám na ruku.

No a navíc už vedu dlouhej pořadník a Radek má tak trošku odkupní přednostní právo. Ještě že byl tenkrát chvilkově poblouzněn Rolexem a pustil mě je
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Svět je zvláštní místo k životu. Z Japonska a Poříčí přišly v podstatě nový hodinky. To je mohli poslat rovnou a nenatahovat to půl roku, ni? Ale za to čekání se mi dostalo něčeho výjimečného: GS Chron BEZ díry pod GMT devítkou. Znalci ví, ostatní kouknou na první foto před opravou (EDIT: otáčí se pořadí fotek - tak na třetí).

 

 

Ježíš ty sou krásný. Ty já si asi ani nezasloužim. Takový salónní hodinky. Fakt nevím, jestli půjdou na ruku, nebo do inzerce..

 

 

20200714_162505.jpg

20200714_161540.jpg

QP_19342b.jpg

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, právě, vie postarať, nevim. Měli to přes půl roku a omlouvat za ně musí Koscom, který je v tom nevině. Čekal bych bonboniéru s mochi a fazolovou pastou, omluvnou haiku, nejmladší dceru ředitele servisu... Nebo třeba přeleštění tahu, když mám nové pouzdro. Nebo aspoň informaci proč mám nové pouzdro.

U hodinek za dvě stě bych čekal jiný přístup, než čekej, hubu drž, až budou, dostaneš zprávu, dyť je všechno v pořádku.

Sem prostě trochu votrávenej a fakt nevim, co dál. Hodinky jsou to úžasný, přes tři roky toužení, než sem si je mohl dopřát, kdykoli je vidím, nepřestávám žasnout. Ale vzhledem k mému aktivnímu stylu života by se o ně možná měl starat někdo klidnější, když už jsou zase "nový". Nebo někdo s vícero hodinkami?

Včera sem si vyměnil baterii ve stařičkym Polaru, co teď nosím a ani jsem to nenařizoval, hodil do šuplíku, votrávenej,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Teatime napsal:

No, právě, vie postarať, nevim. Měli to přes půl roku a omlouvat za ně musí Koscom, který je v tom nevině. Čekal bych bonboniéru s mochi a fazolovou pastou, omluvnou haiku, nejmladší dceru ředitele servisu... Nebo třeba přeleštění tahu, když mám nové pouzdro. Nebo aspoň informaci proč mám nové pouzdro.

U hodinek za dvě stě bych čekal jiný přístup, než čekej, hubu drž, až budou, dostaneš zprávu, dyť je všechno v pořádku.

Sem prostě trochu votrávenej a fakt nevim, co dál. Hodinky jsou to úžasný, přes tři roky toužení, než sem si je mohl dopřát, kdykoli je vidím, nepřestávám žasnout. Ale vzhledem k mému aktivnímu stylu života by se o ně možná měl starat někdo klidnější, když už jsou zase "nový". Nebo někdo s vícero hodinkami?

Včera sem si vyměnil baterii ve stařičkym Polaru, co teď nosím a ani jsem to nenařizoval, hodil do šuplíku, votrávenej,

Jak znám japonce, tak podle mě kvůli tomu někdo spáchal seppuku, ale to ti říct nemůžou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2020 v 15:24, Teatime napsal:

No, právě, vie postarať, nevim. Měli to přes půl roku a omlouvat za ně musí Koscom, který je v tom nevině. Čekal bych bonboniéru s mochi a fazolovou pastou, omluvnou haiku, nejmladší dceru ředitele servisu... Nebo třeba přeleštění tahu, když mám nové pouzdro. Nebo aspoň informaci proč mám nové pouzdro.

U hodinek za dvě stě bych čekal jiný přístup, než čekej, hubu drž, až budou, dostaneš zprávu, dyť je všechno v pořádku.

Kámo, švajčiarske značky na teba! Aby si si vážil, čo máš :D

Ale, na druhej strane, pekne rozprávaš o sloníkovi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by staré dobré GS SBGA211 "Snowflake", akorát prohnané nějakým mimořádně ohavným "zkrášlovacím" filtrem?

qiao-face-filter.jpg

PS: Jinak u GS řeším podobný problém jako Teatime - ty hodinky jsou prostě tak dokonalé, až jsou skoro "sterilní" - a kvůli notorické obavě o měkkost použitého "homokovu" se na ruku nedostanou tak často jak by si zasloužily (a abych tomu dal korunu, tak jsem si k nim z letního hecu pořídil ještě "otloukací" Fortisky v PVD, se zářivě bílým cifrem) 🤔

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Tebou musí být legrace 😄

ale jinak máš pravdu ve všem, až na ten homokov. Na vlásečnice horší, na sekance lepší. 

 

tady je původní foto, uznávám že jsem to přehnal. 95% upravuju na mobilu a když to později vidím na PC je to fakt ošklivý.

20200711_101109-03.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...