Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Omlouvám se. Zkoušel jsem zmenšit fotku pro potřeby webu, ale nepomáhá to. Koukám na fotku co jsem vyfotil (monitor v levo) a na monitoru v pravo fotka co se nahraje. Možná na nahraném obrázku nepůjde vidět markantní rozdíl, ale realita je teda úplně jiná a je dost hrůza co se nahraje na web. Musím to ještě nějak poladit. Jestli někdo víte a poradíte budu vděčný. Nebavím se teď o filtrech atp.

20200721_102239-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radek124 napsal:

...a kvůli notorické obavě o měkkost použitého "homokovu" se na ruku nedostanou tak často jak by si zasloužily

Z hlediska tvrdosti je Bright Titanium heterokov - tabulkově i anekdoticko-zkušenostně-prakticky je na tom líp než ocelové bláto.

 @Teatime - fakt to vypadá, že to máš nepromáčknutý :) Mimochodem - samozřejmě jen pokud to sem chceš dávat - nemusel jsi tam při uplatňování záruky řešit nějakou prapodivnou peripetii?

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza; [mention=10317]kamilb[/mention]

 

Něco málo o tom říkal Bert, když jsme se nedávno potkali a chvilku pokecali. Problém je v kapacitě uložišť a tudíž systémově nastavené kompresi (podobně jako na fb).

 

Pochopil jsem z toho, že vidina je taková, že by bylo pár lidí, kteří by mohli nahrávat fotky v plné kráse, protože ty fotky za něco stojí. Takže se mu Shewczo klidně ozvi a zkus se ho na to zeptat, protože zrovna ty bych řekl patříš k pár lidem, kteří se nemusí stydět sem ty fotky dávat default_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Happy88 napsal:

@shewcza; [mention=10317]kamilb[/mention]

....vidina je taková, že by bylo pár lidí, kteří by mohli nahrávat fotky v plné kráse, protože ty fotky za něco stojí. Takže se mu Shewczo klidně ozvi a zkus se ho na to zeptat, protože zrovna ty bych řekl patříš k pár lidem, kteří se nemusí stydět sem ty fotky dávat default_smile.gif

Jakože zasedne komise a určí co je estetické a co nee?

Tak to je masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za milá slova, ale já to tak necítím a ani bych takovou zodpovědnost nechtěl. Navíc si myslím, že by tohle privilegium (když už někdo) měl mít někdo, kdo má hodně zajímavých kousků a baví ho fotit. Já se pořád motám v kruhu :thumbsup_anim:

 

Ale možná by nebylo špatný, kdyby byla možnost si takovou možnost, formou úložiště, předplatit...ale tomuhle já vůbec nerozumím, takže možná třepu hlouposti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2020 v 17:24, Teatime napsal:

Sem prostě trochu votrávenej a fakt nevim, co dál.

Hlavu vzhůru, jsou to super hodinky, tiše ti je závidím. Ikdyž těch skoro 7 měsíců, to je tedy dost brutal...

 

DSC_4082up.jpg

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Happy88 napsal:

@shewcza; [mention=10317]kamilb[/mention]

 

Něco málo o tom říkal Bert, když jsme se nedávno potkali a chvilku pokecali. Problém je v kapacitě uložišť a tudíž systémově nastavené kompresi (podobně jako na fb).

 

Pochopil jsem z toho, že vidina je taková, že by bylo pár lidí, kteří by mohli nahrávat fotky v plné kráse, protože ty fotky za něco stojí. Takže se mu Shewczo klidně ozvi a zkus se ho na to zeptat, protože zrovna ty bych řekl patříš k pár lidem, kteří se nemusí stydět sem ty fotky dávat default_smile.gif

tuším se tu psalo že zatím je nastavené maximum 1000pixelů na délku, potom žádná komprese neprobíhá. Mělo by to jít dohledat v diskuzi k upgrade fóra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...