Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, warann napsal:

To jsem si tak nejak myslel s tim pouzdrem. Btw tady je pouzdro nejen jinak tvarovany, ale i mensi ne? No, jsem zvedav jaky dopad to bude mit u Tebe na ostatni hodinky. Jak jsem uz tady mnohokrat psal, tak u me byl fatalni ;-).

Jo, pouzdro je menší a "štíhlejší", (dle mého) má lépe tvarované nožky, na kterých více vynikne zaratsu, stejně tak boky pouzdra jsou parádně udělané. Až bude zase slunko a hlavně čas, tak zkusím něco nafotit. Jinak už jsem to psal shewczovi do vlákna: přiznám se, že při pohledu do hodinkovice se mi zbylých kousků zbavovat nechce a naopak mám v hlavě ještě pár kousků, které si, doufám, brzy rozmyslím a zapomenu na ně. 😅 (Je to fakt nemoc tohleto 🤒)

před 2 hodinami, MíraMíra napsal:

Hezky, velká gratulace! Jsou top.

Nakonec nový?

Díky! Původní plán byl si pro ně zaletět do NY na Madison Avenue a spojit nákup i se zážitkem, ale pandemie mi plány trochu zhatila. Nicméně se ukázala světovost našeho fóra, takže se ke mně jedny dostaly.

před 2 hodinami, igor261069 napsal:

Locky: nádherný hodinky, neuvěřitelný cifr. Gratuluji, jsou super.

Také díky! Jo, cifer je parádní a nejlépe vynikne na přímém světle. Jinak je to taková nenápadná šedá myška, což je mi na nich též moc sympatické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Locky napsal:

Díky, jsou opravdu skvělé. A na fóru jsou stále tyto jedny, jen změnily majitele. 🙂 (Teda aspoň o dalších nevím.) 

Jasný, přesuny, tak hlavně když spokojenost. Já vím že jsem je viděl, ale nepamatuju se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsou boží :) ideál by možná byl 001/201 (edit: jen 001) cifr s titanem, ale tohle má taky svoje.

@p3k: to víš, že pojedu, jakmile to pude. Přibereme tě s  @nividic (škoda, že na to tady už prdí) na odpolední chronopivo.

Abych "jen nekecal", nejvíc nejlepší GS:

20201027_104017.thumb.jpg.a366d4a54414e57a0e4286fd32460653.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, dr.sphinx napsal:

Jo, jsou boží :) ideál by možná byl 001/201 (edit: jen 001) cifr s titanem, ale tohle má taky svoje.

@p3k: to víš, že pojedu, jakmile to pude. Přibereme tě s  @nividic (škoda, že na to tady už prdí) na odpolední chronopivo.

Abych "jen nekecal", nejvíc nejlepší GS:

20201027_104017.thumb.jpg.a366d4a54414e57a0e4286fd32460653.jpg

 

 

 

Pane doktore , co je to prosím za referenci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...