Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak já na zkoušku nad stolem zase tyhle grály.

Svítím si do nich lampou, zářivkou, telefonem, monitorem a asi si dojdu pro svíčku. Chvíli jsem myslel, že je rozumně, skromně, uměřeně vyměním za levnější tool, Sinn, třeba. Teď si říkám, jestli nedává větší Zmysl, je doplnit, ne měnit. Tyhle GS jsou přeci jen epes rádes (etwas rares, v originále – hezká etymologie, že? etwas andere, možná).

(telefonem, no)

20201105_193623 SM.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že vím, co myslíš. Ale zase co bych si moh dovolit ke 103 za čtyřicet! Subinka taková, by to byla.

Nebo nějaká s oranžovou středovou chrono minutovkou...

Svíčka dotvořila atmosféru, gumu máme, uvidíme, co večer přinese...

Clipboard01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem s mužnou rozhodností vrátil Čarokrásné červený Hirsch na její O., co jsem měl půjčené do práce.

Pak mi nějak došly baterky, furt nevím, zda si tu krásu zasloužím. Vona mi furt řiká, že sem na sebe moc přísnej.

Až s tim přešlapovánim začnu bejt votravnej, jemně mi to naznačte. Něžně, prožívám nelehké období.
A teď sem zvědav, komu jsem nahrál na smeč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Malilinko sem si zákládal na tom, že mám hodinky, na něž nejsou (potřeba) reklamy (u nás). A dnes jsem potkal koscomí billboard (fotku nemám, jen jsem hp minul na motorce).

Tož mam smíšený pocity. Na jednu stranu je prima, že se o značku pečuje a Koscomu to přeju, nadruhou jsem si malilinko zakládal na tom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...