Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vobyčejný nudný quartzky, a jakou radost udělaj.

b0c30cb425e0b65130dce34f33564887.jpg

To vypada uplne stejne jak ty “nase” automaty. Muzes k tomu vic popsat v cem je treba tohle lepsi? Co te na tom vic zaujalo? Proc jsi automaty prodal a v pomerne kratkem case poridil “temer stejne” kvarcky? Zajima me niterni sonda do duse GS chronomagora :D ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


To vypada uplne stejne jak ty “nase” automaty. Muzes k tomu vic popsat v cem je treba tohle lepsi? Co te na tom vic zaujalo? Proc jsi automaty prodal a v pomerne kratkem case poridil “temer stejne” kvarcky? Zajima me niterni sonda do duse GS chronomagora default_biggrin.gif default_wink.gif

Máš recht, vypadaj hodně podobně. A byl vlastně to záměr.
Celý vývoj posledních měsíců (cca 1/2 roku) se u mě vede ve smyslu hodinkové redukce kvůli stavbě domu; halt nejsem Rockafeler.
Ty “naše” automaty jsem proto byl nucen poslat dál. A teď když už je víc jasné, co mně to všecko bude stát, jsem propočet kolik si nakonec můžu dovolit nechat v hodinkách — timpádem jsem chtěl doplnit dvojici SMP & Longines. Přísný procesně orientovaný přístup.
No a když jsem dostal nabídku na tuty GS, byla to jasná volba.
Quartz je zde vlastně výhodou (plánuju prodat i winder), stejně tak kvituju nižší pouzdro (což je asi jediná výtka, kterou jsem měl k tě automatům).
Tož tolik asi pohled do králičí nory
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je prosím to nový GS logo na živo? Mně ten cifr přijde takovej žalostně prázdnej, když srovnám "stejný" model se starým a novým logem, ale můžou to dělat fotky... Nemáte někdo srovnání? Určitě tu někdo, kdo už měl obě varianty bude :)) O moderních GS dost uvažuju, ale vůbec nevím, jestli by mi ten prázdný cifr začal nebo nezačal vadit... Dokonce jsem se byl podívat i v KOSCOMu, ale tam se mi upřímně pod tím umělým světlem nelíbily vůbec žádný hodinky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je prosím to nový GS logo na živo? Mně ten cifr přijde takovej žalostně prázdnej, když srovnám "stejný" model se starým a novým logem, ale můžou to dělat fotky... Nemáte někdo srovnání? Určitě tu někdo, kdo už měl obě varianty bude :)) O moderních GS dost uvažuju, ale vůbec nevím, jestli by mi ten prázdný cifr začal nebo nezačal vadit... Dokonce jsem se byl podívat i v KOSCOMu, ale tam se mi upřímně pod tím umělým světlem nelíbily vůbec žádný hodinky  
Na zivo je to presne jako na fotkach, nektery gs s novym logem maji text i dole, to vypada lepe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VojtaB napsal:

Jaký je prosím to nový GS logo na živo? Mně ten cifr přijde takovej žalostně prázdnej, když srovnám "stejný" model se starým a novým logem, ale můžou to dělat fotky... Nemáte někdo srovnání? Určitě tu někdo, kdo už měl obě varianty bude :)) O moderních GS dost uvažuju, ale vůbec nevím, jestli by mi ten prázdný cifr začal nebo nezačal vadit... Dokonce jsem se byl podívat i v KOSCOMu, ale tam se mi upřímně pod tím umělým světlem nelíbily vůbec žádný hodinky :D 

Hele jak už psal blackhead, fotky to nedělaj. Zkrátka tam něco chybí. Někdo je spokojenej, že tam ty "reklamní pindy" nejsou, někdo to i po čtyřech letech bez nich nedává (teda hlavně u určitejch modelů). Sám asi tušíš, do jaký skupiny patříš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2020 v 6:22, Dantechno napsal:

@Locky - krasny jsou, to co na tomhle pouzdre obdivuju je to vystouple sklo... Muzes jke vyfotiti nejak hezky z profilu ? Podzimní SBGH273 v hi-beatu by se mi moc líbily !!!

@Dantechno Promiň, nějak jsem tuto zprávu přehlédl. Něco jsem se pokusil provést, ale neumím to pořádně vyfotit (tedy pokud Ti jde opravdu o to vystouplé sklo). V reálu to vypadá výrazně lépe:

SBGA415_sklo.thumb.jpg.d3b0785363a445d5a589c63cfe958a88.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, tomas.helisek napsal:

Kráása!!

Díky, od pana fotografa to pochválí tím spíš! :) Ale je pravda, že tady to skvělé zpracování hodinek fotce výrazně pomáhá.

před 30 minutami, Dantechno napsal:

Jo jo , přesně to je fakt pecka - to jsem na GS ještě neměl a moc se mi to líbí. Díky

Přiznám se, že se občas přistihnu, že si jen tak nevědomky jezdím prstem přes sklíčko. Hlavně ta hrana safíru je totiž příjemná i na dotek (doufám, že to nevyznělo až moc úchylně :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...