Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, Americkej napsal:

Máš to pěkný! Já úplně zbožňuju tu prázdnou konturu ručky GMT, jako mají Spacewalky, nebo SUN019P1...

Díky. Každý den ráno zvažuji jestli vzít GS nebo LM a pak s výčitky svědomí odcházím do práce na ruce s Landmastery (-:)

Asi bych to neměl takhle přímo napsat v tomto GS vlákně, ale je to tak. Páni prominou (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem vyhrál, jo?:)

 Jinak champagne vs  snowflake, z fotek a videí to člověk úplně nepozná, ale největší a zásadní rozdíl mi přijde ten matroš.. pokud chceš lehčí, pohodlnější, asi víc otěru-odolný, ber snowflake. Těžší, víc "klasický", ocel champagne. Dial už je otázka vkusu..

 Osobně jsem na snowflake nedal tu pocitovou lehkost, působilo to na mě jako dokonale zpracovaná hračka:)

FD028ACA-885E-479D-B3C4-68AEBB2FDBE6.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey Nevyhrál - nemají dost modrou vteřinovku... :speak_cool:
post-18308-0-17295600-1531126646_thumb.jpgpost-18308-0-00031200-1542370409_thumb.jpgpost-18308-0-39412900-1578052411_thumb.jpg

S tím titanem jsem měl (kvůli stopě na lunetě během prvních 5 minut od vybalení) minimálně prvních pář měsíců taky "morální problém" - ale s odstupem času jsem nucen konstatovat že lehký titan přitahuje ťafky překvapivě míň než těžká ocel a dneska ho u GS beru jako samozřejmost :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...