Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tie odlesky su fantasticke.
Nedavno som sa rozhodoval, ci SBGA201 alebo tieto. Vyhrali 201 a jednym z dovodov bola obava z nizkej vahy snouflejkov. Predsa len, 100g titanu oproti 150g ocele je celkom rozdiel. Akonahle som ale nasadil hodinky na ruku, vsetky obavy zmizli. Hodinky s rozmerom 41mm sa (aj na mojej tlape) len tak nestratia. Vyska je velmi prijemnych 12,5mm. Hodinky na ruke "registrujem" a su neskutocne pohodlne. Problem vidim v inom. Ked som si vecer len tak na chvilu nasadil 201, pocitovy rozdiel vo vahe hodiniek bol neskutocny. A nasledne antimagnety, to uz ani nehovorim. A prave v tomto vidim problem...ako to psychicky zvladnem 🙊

 

IMG_0722_a.jpg

IMG_0731_a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, EpsteinBarr napsal:

Hodinky na ruke "registrujem" a su neskutocne pohodlne. Problem vidim v inom. ...

Má parádne nové hodinky a už vidí problém... Myslím, že ti ľudia môžu začať posielať súkromné správy s ponukami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjíždím teď GS asi víc než je zdrávo a narazil jsem na tohle video. V cca 5:50 začíná makropohledem na cifr, kde odhaluje první nedokonalosti jak v potisku, tak i ve zpracování některejch ruček a struktuře cifru a nekonzistentní cvakání lunety v průběhu jejího otáčení. Co mě ale dostalo je nelícování hodinový ručky na celejch hodinách, viz cca 8:40 a dál a to očividně opakovaně na dvou různejch modelech s odstupem pár let. Nikdy jsem tohle tak detailně nezkoumal a asi to u svejch hodinek ani zkoumat nebudu, abych se zbytečně nenasral. Asi žádná značka není úplně bez vady, ať jsou to S za 10 nebo GS za 150... Teda vlastně je! Erbstücky od Laca, který jsou dodrbaný natolik, že tam nikoho tyhle nedokonalosti nenapadne hledat.

 

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...