Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 28. 9. 2021 v 20:43, collie napsal:

Dnes zase 407.

1232999920_2021-09-2813-49-33_resize.thumb.JPG.cc8d2b02ce48f2479fc4cdd12ec75adf.JPG

Zdravím ťa, čo za remeň je na fotke? Ja som večne nespokojný v tejto otázke, uvažujem že si dám urobiť nový, mám už aj čosi vybrané, no každá inšpirácia je vítaná 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, krizko napsal:

Zdravím ťa, čo za remeň je na fotke? Ja som večne nespokojný v tejto otázke, uvažujem že si dám urobiť nový, mám už aj čosi vybrané, no každá inšpirácia je vítaná 😉

Zatím jsou na origo řemenu, ale už je na cestě první sada devatenáctek z cheapestnatostraps. Jen ten hlavní, který jsem si na to vymyslel, mi nakonec neposlali, že je vyprodaný. Ale to je jedno, hlavní je zkusit na ruce ty barevné kombinace. Pak už se dá hledat něco konkrétního a třeba i dražšího nebo rovnou na míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumiem, tiež som týmto prešiel. Ustálil som sa na tom, že mi viac vyhovuje rozmer 19/18 a nie 19/16, tmavší (čierny alebo modrý) a taký stredne hrubý (origo remeň k mojim GS je 19/16, hnedý a veľmi dlhý). Teraz mám vyhliadnutý na delugs remeň zo saffiano kože, no ešte stále nie som definitívne rozhodnutý.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...