Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 18 minutami, Locky napsal:

Po kterých si chňapnul? :)

Počítám správně, že už jsou to třetí v řadě?

Jo, bohuzel je to tak. Ale kazdy jsou uplne jiny, vzhledove i strojkem. Myslel jsem, ze ted jedny starsi poslu do sveta, ale asi to pocka. Kazdopadne baterky jsem mel naposledy bondovky prodany v roce 14 nebo tak nejak. Tyhle me ale nadchly. Nepochybne by obstaly jako jediny univerzaly. 

D3048D82-E9B1-4243-BF45-54FB35D8B1D6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, prischera napsal:

@warann gratuluju, mám to úplně stejně. Roky mi baterka nesměla na ruku. A teď mám problém je sundat 😉

 

Vidíš, to jsem ani nevěděl. Já si teď dával cca 2 měsíce detox, pak sem vlezu kvůli radě ohledně dalekohledu (!) a hned koupím tohle. Ale nebylo to úplně imlulsivní, poslední dobou jsem si říkal, že u obou GS co mám (jiný hodinky nemám, teda ještě géčka, ale to je jinde) mi dost chybí lumi. No, každopádně jsou naživo úplně skvělý a vyjma situace pro zcela formální oblekovky jsou i dokonale univerzální. Perfektní velikost (na mou i Tvou ruku), přehledný, zpracování samozřejmě top. Akorát ve vejtahu, kde na ně svítí stropní ledky, jsem začal uvažovat, zda bych nezkusil dodělat antireflex.....ale s tím nemám žádnou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...