Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Choď po schodech vejtaho ;)

 


Nesl jsem pivo, v mnozstvi na prodlouzeny vikend (tj ode dneska), tak se mi peso nechtelo. Jinak zene jsem koupil kytku, tak mi hodinky pochvalila. Akorat ted nevim co s tim, troje hodinky jsem nemel ani nepamatuju. 

3350EBE8-FB19-470F-9625-EAFCF1F4115F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, warann napsal:

Nesl jsem pivo, v mnozstvi na prodlouzeny vikend (tj ode dneska), tak se mi peso nechtelo. Jinak zene jsem koupil kytku, tak mi hodinky pochvalila. Akorat ted nevim co s tim, troje hodinky jsem nemel ani nepamatuju. 

3350EBE8-FB19-470F-9625-EAFCF1F4115F.jpeg

Málo, žejo 😀 chtělo by to potápky 🤔, nádherný kombo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, DavidLC napsal:

Málo, žejo 😀 chtělo by to potápky 🤔, nádherný kombo 😉

Diky, ale potapky od GS me uplne neberou, na me moc robustni, ale to je i mou hubenou rukou, takze vse zasadne <40mm. No, jinak na me jsou spis troje moc, dvoje by stacily, ale to by cernej Petr asi padl na SD a ty se mi taky poustet nechce. No a nakonec dnes mit radeji penize v hodinkach nez v bance, byt na duchod to asi stacit nebude 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, DavidLC napsal:

Jasný, každý jak to má rád, jen že opticky by mi k nim sedly. Mě fascinuje ta bílá barva, ty bych někdy rád vyzkoušel. Ale další si už neobhájím, možná jako ta forma důchodového chronopilíře 🙂

Ona to je spis kremova. Ale jsou taky super. Ostatne nebydlime asi daleko, klidne nekdy predvedu. Kdyz tak napis a domluvime se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JoyStick napsal:

Kluci reknete mi nekdo proc si nemam v zadnym pripade kupovat White birch. Nutne 😬

Rozšliapnutý index na 12? Čudne rozrezaná hodinová ručička? Prílišná šírka ťahu? 😇 Pomohlo? 

Ale inak sú super...😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, JoyStick napsal:

Kluci reknete mi nekdo proc si nemam v zadnym pripade kupovat White birch. Nutne 😬

Ta velká ručička je fakt tenká k té malé. Jak z jiných hodinek. A 21 mm náramek je taky kapku disproporční. Tyhle dvě věci odradili mě.

Ale jestli jsi propadl kouzlu toho ciferníku, není Ti pomoci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...