Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 minutami, sashator napsal:

Já je mám v pohodě, tak akorát. A zkoušel jsi přidat "půl" dílek a sebrat celej? Teda netušim jak moc dílků máš plonkovejch.  Ale souhlas, že tohle je slabina podobnejch spon. Na druhou stranu je pak spona tenoučká, což si oproti SD diverům teď užívám

No, jeste jsem to nezkousel, zatim se to chystam ( s ohledem na mou silovnost a velikost sroubku to pro me neni zadna velka zabava). Navic uz tam mam dva puldilky, takze bych to asi musel prehazet nejak jinak. Mozna ubrat oba dva a pridat jeden celej. Nicmene ted mi paradoxne vychazi dobre spona, kdyz bych to takhle prehodil, pujde spona sejdrem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Baterky zatim bavi. Jen ten tah (mikroregulace) 👎. Ted je mam na volno, kdyz uberu puldilek, uz to bude tesny (stejne to mam na SD).

Jinak velka spokojenost. 
 

 

Skvělé dodatečně gratuluji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, EpsteinBarr napsal:

Neviem veru, ci si tieto GMT nebudem musiet poridit napriek tomu, ze mam SBGP007. Tie si mozno budu hladat noveho majitela. Nie som si isty, ale uvazujem o tom. Z jedineho trapneho dovodu - lumi.

To není vůbec trapný. I u mě to byl dost zásadní faktor. Pokud by SD měly lumi, asi bych do těhle vůbec nešel. Nicméně jsem za ně rád, jsou prostě skvělý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...