Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 1. 2022 v 7:35, Bobisek napsal:

V zadu prisne japonsky technicky emoji6.png zkusim vyhledove sesmolit kratkou recenzi... cb3a3526fe2c7385ac0e349dbfdbb855.jpg

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
 

Prosím tě, jak to má tento nový SD strojek s překlápěním data? Klapne to přesně o půlnoci? Co si pamatuji specifikaci, tak by již nemělo překlápět postupně jako u minulých SD strojků. Předem díky za info! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Locky napsal:

Prosím tě, jak to má tento nový SD strojek s překlápěním data? Klapne to přesně o půlnoci? Co si pamatuji specifikaci, tak by již nemělo překlápět postupně jako u minulých SD strojků. Předem díky za info! 

Popravdě tohle je pod mou rozlišovací schopnost, z jedné velmi nesoustředěné zkušenosti se mi zdálo, že se datum překlopilo tak dvě tři minutky před a bylo to vcelku rychle, ale fakt si nejsem jistý.

Vím, že se někdo rozčiloval na WUS, že překlápění není přesně o půlnoci a trvá to, nevím ale, nakolik šlo o obecnou vlastnost. 

Zkusím se výhledově podívat pozorněji a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Locky napsal:

Prosím tě, jak to má tento nový SD strojek s překlápěním data? Klapne to přesně o půlnoci? Co si pamatuji specifikaci, tak by již nemělo překlápět postupně jako u minulých SD strojků. Předem díky za info! 

Nevím teda jak konkrétně u GS, ale ještě jsem snad neměl automaty, který by překlápěly "přesně o půlnoci" (ať už postupně, nebo naráz). Vždy to bylo +- (většínou -) nějaká ta minutka. Podle mě to je nereálný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Bobisek napsal:

Popravdě tohle je pod mou rozlišovací schopnost, z jedné velmi nesoustředěné zkušenosti se mi zdálo, že se datum překlopilo tak dvě tři minutky před a bylo to vcelku rychle, ale fakt si nejsem jistý.

Vím, že se někdo rozčiloval na WUS, že překlápění není přesně o půlnoci a trvá to, nevím ale, nakolik šlo o obecnou vlastnost. 

Zkusím se výhledově podívat pozorněji a dám vědět.

Jde mi spíše o to, zda již datum překlápí opravdu "skokově"/"naráz" a nikoliv už "postupně", jako tomu bylo u 9R65. Což vypadá, že již opravdu ano. :) Budu rád za bližší info z pozorování, ale hlavně si užívej tyto skvělé watche! Bral si je v Koscomu?

před 4 hodinami, Radik napsal:

Nevím teda jak konkrétně u GS, ale ještě jsem snad neměl automaty, který by překlápěly "přesně o půlnoci" (ať už postupně, nebo naráz). Vždy to bylo +- (většínou -) nějaká ta minutka. Podle mě to je nereálný...

Jo, pokud je to minutka sem/tam, tak je to v pořádku. Viz výše odpověď Bobiskovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ponesu do Koscomu GS na výměru baterky. Doufám že by mohli zvládnout i všechna těsnění vyměnit na počkání? Jinak, kdybych chtěl nějaký menší servis (menší přeleštění leštěných ploch, případně výměna šroubků v tahu), kam by to posílali? Někam po Evropě, nebo by to muselo do Japonska? Jako zeptám se tam odpoledne sám, ale třeba má někdo zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Waya03 napsal:

Dneska ponesu do Koscomu GS na výměru baterky. Doufám že by mohli zvládnout i všechna těsnění vyměnit na počkání? Jinak, kdybych chtěl nějaký menší servis (menší přeleštění leštěných ploch, případně výměna šroubků v tahu), kam by to posílali? Někam po Evropě, nebo by to muselo do Japonska? Jako zeptám se tam odpoledne sám, ale třeba má někdo zkušenost.

Baterku ti vyměníme, zbytek se musí posílat v rámci Evropy (Holandsko/Německo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...