Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uff, to jste mi všichni zase zamotali hlavu :D Ale popořadě jak si to tak třídím:

- titan mi nevadí, měl jsem už titanový dvoje a jak tu někdo píše, taky se k hodinkám chovám opatrně a nepozoroval jsem žádný větší škrábání než u ocelovejch. Ono když se fakt "zadaří", tak je jedno, jestli to je titan nebo ocel.
- uklidnili jste mě, že SD je spolehlivej. Ono je to asi daný i plynulostí chodu, kdy tam do sebe netluče setrvačka a krokový kolo. U SD prostě čas plyne a neposkakuje :) Jako jo, s posíláním ať už ke mně (natož ode mě) někam ven obecně mám problém. Viz jak jsem psal v sousedním vlákně servis Wardů (byť byly ještě v záruce).
- co se týká jiných modelů, tam se budu držet Snowflaků, protože mají nejvíc prvků, který se mi buď fakt líbi, sedí mi motivem do záliby historických polárních cestopisů
, nebo žádný takový podobný ještě nemám. Ne, že by se mně další modely nelíbily, ale přece jen cena White Birch, a dalších už je trochu masakr.
- jinak pěkná asociace indexů s těma dveřma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám nevím, proč jsem se zrovna do Snowflaků tak zakoukal. Přemejšlím, jestli je to další přirozenej milník na chronocestě, nebo to se mnou zase tříská. Protože na ruce půl roku chronoklid, touhu nasadit nějaký jiný nemám a tak si na jednu stranu říkám, proč další. Ale znáte to, no... :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Radik napsal:

Sám nevím, proč jsem se zrovna do Snowflaků tak zakoukal. Přemejšlím, jestli je to další přirozenej milník na chronocestě, nebo to se mnou zase tříská. Protože na ruce půl roku chronoklid, touhu nasadit nějaký jiný nemám a tak si na jednu stranu říkám, proč další. Ale znáte to, no... :death:

Vůbec se ti nedivím, sám je mám podruhý a když se nestane nic nečekanýho, tak zůstanou doma 

IMG_2202.thumb.jpeg.ffc65b05789c79dd02875b736dc9f9cc.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radik napsal:

Trochu jsem si zacouval v tomhle vlákně a zjišťuju, že svoje první pocity hlodajícího červa nad GS jsem tu začal ventilovat už vloni v březnu. Tak to mám docela výdrž :)

To teda máš. Teď jen jestli je to dobře, nebo špatně. 😀

Za mě by si správnej chronomagor GS měl zkusit. :) Je to prostě zas něco jinýho než SWISS a rozhodně mají co nabídnout. 😉 A ani to nutně nemusí stát tolik peněz. Zrovna ty co teď mám já, jsou sice trochec starší produkce, (možná i tím líp) a člověka to nezrujnuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MíraMíra napsal:

To teda máš. Teď jen jestli je to dobře, nebo špatně. 😀

Za mě by si správnej chronomagor GS měl zkusit. :) Je to prostě zas něco jinýho než SWISS a rozhodně mají co nabídnout. 😉 A ani to nutně nemusí stát tolik peněz. Zrovna ty co teď mám já, jsou sice trochec starší produkce, (možná i tím líp) a člověka to nezrujnuje. :)

Možná se něco peče, tak uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/21/2022 at 1:53 PM, dr.sphinx said:

Souhlas. Ale tyhle všechny nedostatky pohodlně vyváží to nádherný 62GS pouzdro. Jo a ze zlatýho znaku bych vyskočil z kůže. I když ... kdo by nechtěl @instantovky - pokud je teda ten rolexák vůbec eště má :) 

mam ich, samozrejme. 15ks limitka zase v trezore tak velmi nezavadzia :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...