Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mám GS za sebou! Uf! Díky Vojtovi (@chumpus) mi vrátili kupní cenu SBGC201 včetně poštovného!

Jo, asi sem do toho zahučel DPHčkem, ergo sem si vlastně za třicítku pořídil frustraci.
Ale měl bych problém posílat dál kus, jemuž jsem nevěřil (navzdory běžící záruce na generálku), takhle jsem toho byl ušetřen. A za tyhle peníze by se to ani neprodalo.
A nepořídil sem si frustraci, pořídil sem zkušenost.

Společnými silami Rolodex a GS jsem vyléčen ze snobismu, nikomu už hejla dělat nebudu.
Mějte se tu dobře beze mne, sušenky jste mi stejně nedali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotnu opravu by som nevidel ako zakladny problem. Ten je v ne/dostupnosti nahradnych dielov. Vyrobcovia vzdy budu podporovat svoje autorizovane servisy a vyskolenych hodinarov. To je asi aj celkom pochopitelne a v poriadku.

Akurat, GS sa hra na nieco, co urcite nie je a maju pred sebou dlhu cestu ak chcu stavit aj na zakaznikov, ktorí nekupuju hodinky ako konicek, zvycajne ich do 1-5 rokov pustia a idu dalej. 
GS je vo faze, kedy asi celkom brutalnym sposobom rastie. Ide o ake obdobie? Poslednych 5-7 rokov? Cize tie desiatky tisic hodiniek este servis nepotrebovali. Ale budu...ale budu...a pre mnohych to bude velkym vytriezvenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď si představ, že pokazili i tu opravu. O (ne)budování servisní sítě se tu vykecáváme už léta - třeba se poslední dobou něco změnilo, ale že hromada věcí musí  do JP (NB u zuřivě expandující značky) je prostě dlouhodobě neudržitelný. 

Hlavně že chtěj za nový GS dajvry Seadweller peníze, strojek nestrojek. 

Jsem zvědavej, kdy/zda začnou osekávat entry modely, respektive jestli tu dvojkolejnost lepší/horší inhouse chtějí dlouhodobě zachovat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2022 v 19:02, prischera napsal:

Baterky na řemenu, jak psal @warann staly se nich jedny z nejvíc nošených hodinek, až mě to děsí 😎

IMG_2114.jpg.dcd9b2046ae4adef45044965be2d1632.jpg

Nádhera, taková kombinace už mi taky dlouho leží v hlavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...