Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje prisli pred tyzdnom v pondelok. Asi 12 hodin denne ich ma na ruke kvoli kontrole. Nastavili ich na +7 sekund za den, co  na 9S65 nie je nic extra. Na druhej strane, dalsimi rokmi by sa mal kaliber spomalovat, cize nebude nutna regulacia.

Aj tak to ale nejde bez staznosti. Hodinky napriek zakazu prelestili. Musim teda uznat, ze je to urobene fantasticky, skutocne nadherna robota. To sa musi nechat. Naramok ale paradoxne ostal bez povsimnutia...bol len prilozeny, hodinky boli na kozenom remeni. Tak o tuto cast sa musel postarat Ruda z Onyx-u, kde teda tiez odviedli prvotriednu robotu s velkym citom. Lestit naramok som ani nemal v plane, ale teraz to proste vyzera ok ako celok.

Bol som 100% rozhodnuty hodinky predat, teraz nastupili klasicke pochybnosti. Aspon doteraz som lutoval kazdy jeden predaj za posledne roky. Snad okrem Omega smp, ktorych je dostatok na kazdom kroku.

 

IMG_0835_Fotor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem zacal, ked som si kupil od GS champagne a nasledne snowflake a po kratkom case Moony. Lahke, nizke, pohodlne. Nie zeby sa tieto SBGR nosili zle, hlavne pri rozmere mojej ruky, ale je to uz take, ze tie hodinky vnimam az prilis. Hlavne, ked su na tahu. 
Naviac, teraz som rozbalil EZM od Sinn a vyska 11,7....co dodat.
Mam to tak ale u viacerych hodiniek poslednu dlhsiu dobu. Napr. GS divery milujem, ale nosim ich zriedka. Pritom su to lahucke titanovky, ale akosi mi rozmer okolo 41-42mm sedi pocitovo lepsie.
Potencialny predaj ale skutocne musim zvazit. Ta idealna kombinacia ciernej a akuratne cervenej, plus lumi (aj ked teda skor symbolicka, ale je tam) z antimagnetov robi skutocne nadherne hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@F.B. Nazdar. Mam pocit, ze teba som tu nevidel asi tak sto rokov. Ci sa pletiem?
Akoze nechat sa rozkyvat s moonswatch? Tak tomu neverim. Akoze obcas, ked po celej sobote zlozim z ruky zelezne g-shocky, tak si vravim, ze naco su mi ine hodinky, ale zatial ma to prechadza, zeby mi stacili len digitalky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, EpsteinBarr napsal:

@F.B. Nazdar. Mam pocit, ze teba som tu nevidel asi tak sto rokov. Ci sa pletiem?
Akoze nechat sa rozkyvat s moonswatch? Tak tomu neverim. Akoze obcas, ked po celej sobote zlozim z ruky zelezne g-shocky, tak si vravim, ze naco su mi ine hodinky, ale zatial ma to prechadza, zeby mi stacili len digitalky.

To nie je pocit, to je realita :D skoro tu nechodim, posledne 3-4 roky...to jedine, ked ma stretne @egzootalebo @dr.sphinx...alebo ked vidim nieco dobre u @sashatorci @El Nano alebo Chronoshopakov na Instagrame...alebo mi povedia, aka drama sa tu/na Facebooku udiala, tak sem tam nakuknem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...