Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já uvažuju, že bych je možná vyměnil za nějaké jiné GS.. Jak dlouho byly v servisu, tak jsem k nim ztratil citovou vazbu. Což je u mě základní předpoklad prodeje. 

Jenže nevím za jaké. Určitě bych chtěl nějakou strukturu číselníků a lumi na indexech a ručkách. Jo a aby ručky byl broušené a atd...

Nějaký nápad? 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2022 v 15:40, safi napsal:

1715489105_IMG_4787(1).jpeg.5fdb8207f64f19e9ea646a8352561175.jpeg

 

IMG_4786.thumb.jpeg.5e596d5a4bab30970c642b900afaf183.jpeg

Díky za ukázku protokolu. Pročpak šly hodinky vlastně na kompletku? Pouze prevence, nebo si evidoval nějaký problém? Podle protokolu to totiž vypadá, že to přetěsnili, přeleštili, promazali a dali nový bezel. Takže hodinkam vlastně nic nebylo... :)

A pokud to není tajné, na kolik to u GMT GS se Spring drive vyšlo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Locky napsal:

Díky za ukázku protokolu. Pročpak šly hodinky vlastně na kompletku? Pouze prevence, nebo si evidoval nějaký problém? Podle protokolu to totiž vypadá, že to přetěsnili, přeleštili, promazali a dali nový bezel. Takže hodinkam vlastně nic nebylo... :)

A pokud to není tajné, na kolik to u GMT GS se Spring drive vyšlo? 

Důvodem byl nepravidelný chod. Jeden den šly na vteřinu přesně a další dny dělaly +20 vteřin. Úplně dole máš popsané "rozebrání strojku", čištění, lubrikaci, seřízení... atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 10. 2022 v 16:15, safi napsal:

Důvodem byl nepravidelný chod. Jeden den šly na vteřinu přesně a další dny dělaly +20 vteřin. Úplně dole máš popsané "rozebrání strojku", čištění, lubrikaci, seřízení... atd. 

Díky za info! Zajímala by mě přesnost - GS si většinou drží dost přesnou odchylku, která moc nelítá. Například SBGA415 mi dělají 0,2-0,3s/denně (nehledě na polohu odložení, způsob nošení, atd.), což je spíše mojí nepřesností měření. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...