Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takze nyni pustis Sagarmathy ? ... A to ja jen tak, kdyby nahodou..... :-)

 

Tano: tohle jsou SpringDrive.. Je to na nich i napsane, nesmis brat Chumpuse uplne doslova.. :-)

Pockej to ja vim:), ptal jsem se z toho duvodu na cistou baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze pozitivni, vse co ma logo GS je v tomto vlakne obdivovano :)

Dekuji pane, jinak mam dnesni info z Altra ohledne servisu na quartz GS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak povídej, mě se GS quartz nějak předbíhaj a snesly by maličko přeleštit.

Tak:): zajimalo mne, jestli musi tyto krasky treba na vymenu baterky az do japonska. Po 1 dnu se pani ze servisu ozvala a sdelila mi, ze nemusi. Vymenu baterie a tesneni a tlakove zkousky udelaji se svolenim Seiko oni. Cenu odhadla cca na 1500 kc. V pripade vetsiho problemu musi do tovarny domu. Dale mi jako tajne prozradila, ze v nizozemi se skoli a zaucuje tym pod vedenim japoncu, ktery bude servisovat GS automat. To jsem Ti moc nepomohl, ze? :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě baterku a pretěsnění udělal p. Frýdl za 350,- do druhého dne. Ale pravda jen na 50m i když by snesly až 200m. Každopádně vidím ze do altra je asi nosit nebudu :-)

Jasne, ja jen tak pro info, aspon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak:): zajimalo mne, jestli musi tyto krasky treba na vymenu baterky az do japonska. Po 1 dnu se pani ze servisu ozvala a sdelila mi, ze nemusi. Vymenu baterie a tesneni a tlakove zkousky udelaji se svolenim Seiko oni. Cenu odhadla cca na 1500 kc. V pripade vetsiho problemu musi do tovarny domu. Dale mi jako tajne prozradila, ze v nizozemi se skoli a zaucuje tym pod vedenim japoncu, ktery bude servisovat GS automat. To jsem Ti moc nepomohl, ze? :(.

Ty vle,Altro jede,vymena baterky a zhruba tri tesneni za 15stovaku,to je lahoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Me se zda 1500 kc jednou za 3-5 let v pohode. Neni pretesneni, jako pretesneni. Ale pokud vymenil p. Frydl tesneni dynka, tesneni korunky, vcetne vymeny tubusu (pokud se vymenit da), samozrejme vytazeni skla + nove tesneni, to vse z original dilu Seiko, pak je 350 super cena. Ale o tom pochybuji...

 

 

edit: malem bych zapomel, Instante gratulace, jsou perfektni...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak:): zajimalo mne, jestli musi tyto krasky treba na vymenu baterky az do japonska. Po 1 dnu se pani ze servisu ozvala a sdelila mi, ze nemusi. Vymenu baterie a tesneni a tlakove zkousky udelaji se svolenim Seiko oni. Cenu odhadla cca na 1500 kc. V pripade vetsiho problemu musi do tovarny domu. Dale mi jako tajne prozradila, ze v nizozemi se skoli a zaucuje tym pod vedenim japoncu, ktery bude servisovat GS automat. To jsem Ti moc nepomohl, ze? :(.

 

Já nevím jaké všechny tajné informace ti paní prozradila ale servis quartz GS co postnul grand byl za 535 EUR :)

 

 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...