Jump to content

Kdo má jaké Grand Seiko

financ
 Share

Recommended Posts

@dr.sphinx díky za odpověď. Tu gumu jsem měl, kupoval jsem ji na SD divery. Bohužel modrou, protože černá nešla sehnat. Je krásně měkká a poddajná, ale strašně se na ní chytal nepořádek. Dyzajnově mi taky nějak dvakrát nesedla. Změnilo  se za tu dobu něco na dostupnosti černé gumy?

Já myslel, jestli třeba někdo nezkoušel narvat Crafter z Pelagosu na gs divery 🙂 Nebo z jiného modelu. Pelagos jsem napsal, protože Jarett zrovna dva nabízí 🙂

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jo ty bys to rád vyhaluzil :)

Šance, že se to s něčím náhodou sejde, je pramalá, ale to víš. S jistotou jsem schopen do vínku tvého snažení vložit jen irelevantní informaci, že do GS SD diverů Crafter na šóguny opravdu nepasuje.

Díky, tak gumu z shogunu si můžu ve svém pomyslném žebříčku kandidátů odškrtnout :) pořád tam mám Planet Ocean, Pelagos, skx, samuraje, 5kx. 

Nevíš jestli pasuje na Q divery stejná guma jako na SD divery?

tak tak, svetlo s nimi robi divy. nakoniec, dal som ten cifernik do jeho prirodzeneho prostredia (blizzard dial).

a v duchu dnesnej doby mat l.e. o 15 kusoch.. to uz budu len spomienky na stare casy :)

na porovnanie daily beater a trezorovky.. tie rolexky maju jemnost detailu ako detske swatchky pribalene k stavebnici lego.. :) ale nie je to fer porovnanie, to len v ramci zabavy

595073964_dailyrolexexpII.thumb.JPG.960645d78ab6381c83cbc4a232b767b2.JPG

935651264_dailygs.thumb.JPG.fe8e2d04a9894f417ceb96d0bd26f921.JPG

před 2 hodinami, Vladar91 napsal:

Ten nápis Seiko na baterce by měli srovnat podle pruhů, to bych reklamoval :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Doktor hra v oblasti reklamacii uplne inu hru.. uuuplne inu 😁