Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

Já nevím jaké všechny tajné informace ti paní prozradila ale servis quartz GS co postnul grand byl za 535 EUR :)

 

SBGV001_.jpg

Ta jakoze tajna info, ne dle mne, se mela ofiko servisu na GS automat, ne quartz. Jak jsem nakoupil, tak prodavam. Myslel jsem, ze to treba nekoho bude zajimat:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to je samý gé es a dajvsrky, a jeden, aby nosil to, co odpadne grófovi ze zápěstí. Gratuluji k top výběru a můžu poprosit o krátké srovnání MM300, SD 600 a tyto grand seiko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dost dobry, ale pri Tvoji frekvenci cestovani po svete se trochu divim, ze misto dalsich diveru jsi nesahnul radsi po nejakem GMT, ty co ma organic by docela sly, ne? :) A nebo sis nechal MM600? Posledni dobou se to tady tak rozjelo, ze se zacinam ztracet v tom kdo ma co :) Jedine v cem se snad nepletu je, ze tu zatim na foru nejsou Hi-beat GMT a bylo by super kdyby do toho tady nekdo sel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM600 su putovne, momentalne u Romana. GMT je u mna taka zvlastna tema.. organicove su fakt vyborne, ale na mna moc leskle (zatial, ale zlepsuje sa to...) a malo titanu alebo zlata :) na cestovanie mi zatial sedia najlepsie Airmany, a u Seika mam inych GMT favoritov. 

 

ja myslim ze Hi-Beat GMT su dobra volba aj ked clovek necestuje. su to office hodinky s uzitocnou komplikaciou.

 

dynko:

post-4112-0-05964400-1430416264_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...