Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Boha jeho co to kecáš, jakej "potenciál"? Nic proti Toblinovým hodinkám, ale já vidím tradiční matnou černou s lehkým odrazem mobilu v mírně vypouklém sklíčku, s úplně stejnýma zrcátkovýma indexama a "dauphine" rafikama jaké má mezi GS kde co (moje Snowflake nevyjímaje)... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@p3k @Radek124

Ciferník je lesklý, temně černý a safír je plochý, s vnitřním AR. Fantastický jsou indexy a ručky, jejich detailní zpracování, broušený a leštěný prvky. Reagují na aktuální podmínky a perfektně reflektují světlo. Jsou to quartzy, borci tu mají mnohem lepší GS se Springdrive nebo Highbeatem. Já jsem koupil quartzy  s tím, že jsou to po 10 letech tady na fóru moje první baterky a ten super quartz je mi sympatickej. Jsem konzerva, takže černá byla jasná volba a moc se mi líbí ta strohost bez nějakých fičur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Radek124 napsal:

Boha jeho co to kecáš, jakej "potenciál"? Nic proti Toblinovým hodinkám, ale já vidím tradiční matnou černou s lehkým odrazem mobilu v mírně vypouklém sklíčku, s úplně stejnýma zrcátkovýma indexama a "dauphine" rafikama jaké má mezi GS kde co (moje Snowflake nevyjímaje)... :rolleyes:

no z první mě to přišlo, že tam bude sunburst, příště si budu dávat více pozor, slibuiji...

...dobře že si šel okolo

 

před 8 minutami, Toblin napsal:

@p3k @Radek124

Ciferník je lesklý, temně černý a safír je plochý, s vnitřním AR. Fantastický jsou indexy a ručky, jejich detailní zpracování, broušený a leštěný prvky. Reagují na aktuální podmínky a perfektně reflektují světlo. Jsou to quartzy, borci tu mají mnohem lepší GS se Springdrive nebo Highbeatem. Já jsem koupil quartzy  s tím, že jsou to po 10 letech tady na fóru moje první baterky a ten super quartz je mi sympatickej. Jsem konzerva, takže černá byla jasná volba a moc se mi líbí ta strohost bez nějakých fičur.

je to tak, indexy máš v provedení, jako u mých SBGA, lesknou se pěkně, příjemný pohled.  Jenom bych je šoupl na klasický řemen, nebo na tah. Jinak GS jsou hodinky, kterých se neumím dlouhodobě "zbavit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@p3k Než mi dorazily z Japonska, přemýšlel jsem, jakou kožku bych jim pořídil. Když jsem viděl Miceyho šampaně na koženým natu, který mi v kabelce chybí, objednal jsem ho. Ale je to zároveň experiment, páč je to Morellato ekokožka, tedy umělina. Ve výsledku je to příjemněj matroš, pohodlnej a omyvatelnej, což člověk ocení  třeba v létě. Otázka je, co to vydrží. Hodinkám by slušela jistě i nějaká poctivá kůže. Tah napasuju později, šel dolů hned po rozbalení, páč nebyl čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Toblin máš pravdu, moc jsem je teď nenosil. Právě proto jsem se dnes rozhodnul, že potápky ještě odložím do krabičky a budu je nosit doma jako volnočasovky. Musím na těch zatracených 19mm sehnat nějaké řemeny a strapy, zatím to malá zásoba 20mm NATO jistí. Brzy už budu podruhé od koupě seřizovat čas, od poslední změny času už mi tam letí +4s.

497B62D0-C28B-4250-95EC-3D3889D2B1CF.jpeg

FA013BD8-9772-424B-B6F6-4B97C8B78A5C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...