Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 31. 7. 2021 v 11:26, xbraj19 napsal:

Proč?

Otázka spíše zní, k čemu mají ony iniciály sloužit? Já chápu značení oblečení pro pětiletou dceru při odjezdu na tábor (tedy i tam na vnitřní lísteček), ale předpokládám, že dospělý muž si košili s nikým nezamění :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2021 v 23:48, Bobisek napsal:

Otázka spíše zní, k čemu mají ony iniciály sloužit? Já chápu značení oblečení pro pětiletou dceru při odjezdu na tábor (tedy i tam na vnitřní lísteček), ale předpokládám, že dospělý muž si košili s nikým nezamění :) 

To je tak krásně a poeticky řečeno! To je přímo esence celé věci.

V zájmu objektivity ale musím říct, že na své úplně první košili na míru před mnoha lety jsem si ze samé radosti taky nechal udělat monogram na manžetě, ale aspoň bílou na bílé😇 Byla ale poslední a víckrát jsem se takového faux pas nedopustil. Je to bílá nebo modrá košile, ne moravský kroj ani uniforma OVB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2021 v 23:48, Bobisek napsal:

Otázka spíše zní, k čemu mají ony iniciály sloužit? Já chápu značení oblečení pro pětiletou dceru při odjezdu na tábor (tedy i tam na vnitřní lísteček), ale předpokládám, že dospělý muž si košili s nikým nezamění :) 

Já to vnímám jako decentní, ale nepřehlédnutelný náznak, že daná košile je šitá na zakázku a všichni kolegové z asijským jídlem se sojovkou, ať si laskavě přesednou k jinému stolu.-)  

Monogram je stejná informace jako výrobce bot (Bugatti nebo Baker). +- Stejně "prestižní". 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, safi napsal:

Já to vnímám jako decentní, ale nepřehlédnutelný náznak, že daná košile je šitá na zakázku a všichni kolegové z asijským jídlem se sojovkou, ať si laskavě přesednou k jinému stolu.-)  

Monogram je stejná informace jako výrobce bot (Bugatti nebo Baker). +- Stejně "prestižní". 

 

 

Velmi zajímavej názor. Já teda bez potřeby jakkoliv machrovat, proto to nepíšu, ale musim na tenhle nesmysl reagovat. Mám košile s monogramem a dokonce jsem si za límec nechal vyšít určitá slovní spojení, která pro mne mají význam. Jedna košile je zhruba 4x dražší než zmíněné "prestižní" boty Baker / Bugatti a přesto je mi úplně volný, co si o tom kdo myslí.

Ono je taky třeba si připustit, že jsou lidi, kteří to dělají pro sebe, mají radost z toho, že si můžou něco tak pěkného dovolit a je jim totálně volný, co si o nich, nebo jejich rozhodnutí, či designovém výběru, myslí okolí. :) 

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...