Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tys je eště neviděl? Jasně, bafnu je. Dvě skoro zítřejší hnusný obývákovky, jedna dvojitá šampaň:

20210909_233839.thumb.jpg.8b5e1043931f701e153637f23c0d4ba0.jpg

20210909_233712.thumb.jpg.4b43c52c7977fab3ebe1abba2bb5de77.jpg

Průhled mají ještě SBGV248, ale nemaj modrý šroubky, takže tudle nudle.

Jinak tenhle typ pouzdra u GS dneska přežívá s určitýma změnama v jediný řadě - právě quartz GMT s 24h vnější lunetou :)

@petr_cha: a jo, už si vzpomínám, jen pro pořádek: jsme dohodnutý na výměně s tvým doplatkem v hodnotě náhrady OP39 plus přepisu nějakých nemovitostí na mě, žejo?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, prischera napsal:

Gratuluju, mě to taky trvalo dlouho a nakonec jsem vybral baterky 🤣. A od té doby je nemůžu dostat z ruky. A bojím se, že u jedněch to neskončí. Zrovna ty tvoje jsou úplně skvělý. 😅

IMG_1064.jpg.010eea55e629c841db7a66f473aa0e66.jpg

Díky :) já měl tyhle malém taky, měl jsem to nějak rozjednané s Martinem, ale zaváhal jsem…

Abych nebyl jen OT, tak i dnes nečekaně :D 

56CEF61C-4EDF-4895-B125-65550EA16BC9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 9. 2021 v 11:16, semi001 napsal:

Před 10ti lety jsem je neznal, před 5lety jsem si říkal jak někdo muže dat kilo za “seiko” , před rokem se mi začalo honit hlavou, ze to není špatně ty GS, no a dnes jsem si je opravdu poridil :) 

17C69196-2742-4EEB-AF10-4EC231527FC6.jpeg

Sleduju to tady pravidelně a pomalu a jistě se mi to dostává pod kůži. Tolik krásných hodinek...., ale jedny mi opravdu nedají spát a to jsou ...nesmějte se mi :)....ty "sakura"  SBGA413.  Vracím se opakovaně k fotografiím a videím na YouTube. Prostě mě ten růžový cifr úplně uhranul.

Ano, ne ? Rozmuvte mi to! Nebo pecka? Nevím....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Chosef76 Jakožto spokojený nositel SBGA415 ti mohu tvůj výběr SBGA413 jedině pochválit. Dle mého totiž oba modely nabízí to nejlepší z toho, co GS aktuálně vyrábí. Ať už je to Spring drive (pohled na plynulý pohyb sekundovky je prostě dokonalý), pouzdro (ikonické 62GS, pocitově působí nižší a hezčí než třeba u Snowflake a hlavně nožky na kterých vynikne Zaratsu), materiál (dost jsem se dříve titanu bál, ale teď si ho nemohu vynachválit), indexy (vertikálně rýhované, takže hážou duhové odlesky) nebo sklíčko (box safír, i na dotek příjemnější než běžný dual-curved safír).

Za sebe jsem volil SBGA415 kvůli modré sekundovce, ale na některé může působit zimní cifr smutnějším dojmem než ten jarní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Chosef76 napsal:

Sleduju to tady pravidelně a pomalu a jistě se mi to dostává pod kůži. Tolik krásných hodinek...., ale jedny mi opravdu nedají spát a to jsou ...nesmějte se mi :)....ty "sakura"  SBGA413.  Vracím se opakovaně k fotografiím a videím na YouTube. Prostě mě ten růžový cifr úplně uhranul.

Ano, ne ? Rozmuvte mi to! Nebo pecka? Nevím....

 

Není co rozmlouvat, je to logický postup a když se odprostíš od názoru, že jsou to jen "předražená seika" ( a to neříkám, že ho máš, spíš obecně ) tak poznáš, že jsou opravdu fajn :) Osobně bych radši třeba SBGA229 , mám rád tenhle styl u každé značky, ale jsou na mě velké.. No a Snowflagy se mi líbily už když je měl financ před lety když jsem tahal jen R, takže až jsem dozrál k GS, byla to jasná volba :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Chosef76 napsal:

Sleduju to tady pravidelně a pomalu a jistě se mi to dostává pod kůži. Tolik krásných hodinek...., ale jedny mi opravdu nedají spát a to jsou ...nesmějte se mi :)....ty "sakura"  SBGA413.  Vracím se opakovaně k fotografiím a videím na YouTube. Prostě mě ten růžový cifr úplně uhranul.

Ano, ne ? Rozmuvte mi to! Nebo pecka? Nevím....

 

 

Já tu slintám nad Snowflakama. Myslím, že tohle nemá smysl rozmlouvat a když tu čtu pocity těch co se rozhoupali, řekl bych, že v těchdle vodách asi nelze udělat chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...