Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Alda

Lokální Seikokníže gratulace jak cyp! Si normálně pověsím tvůj plakát v pokojíčku hned vedle Glena Bentona. Jo a budu muset prodat auto (služební)abych si tyhle GS Suby koupil taky...

Jsme na tom podobne. Nemam sice sluzebni auto, ale 3 decka. Nevim jak s prodejem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak az teraz sne kompletni.. dakujem :)

Ha!

Byl jsem vyvržen z kolektivu :(

....ale i přes to ti ty leštěnky pochválím.

 

Jsme na tom podobne. Nemam sice sluzebni auto, ale 3 decka. Nevim jak s prodejem...

 

Tak,tak.

Já mám dva smrady.Včera se ve mě hnulo svědomí a tak jsem mu ráno koupil z hodinkových úspor parádní kolo,vzal jsem ho do školky,měl obrovskou radost jako kdyby dostal titanové divery.Trochu to zkalila nová paní učitelka která na syna do třídy zavolala "Dando jdeš domů děda je tady..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha!

Byl jsem vyvržen z kolektivu :(

....ale i přes to ti ty leštěnky pochválím.

 

 

Tak,tak.

Já mám dva smrady.Včera se ve mě hnulo svědomí a tak jsem mu ráno koupil z hodinkových úspor parádní kolo,vzal jsem ho do školky,měl obrovskou radost jako kdyby dostal titanové divery.Trochu to zkalila nová paní učitelka která na syna do třídy zavolala "Dando jdeš domů děda je tady..."

:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha!

Byl jsem vyvržen z kolektivu :(

....ale i přes to ti ty leštěnky pochválím.

 

 

Tak ten tvoj smajl nasledovany obvyklym frflanim som bral ako pochvalu. Uprimne, viac sa mi vtierat do priazne snad ani nie je dostojne. Si predsa len muz v zrelom veku :) Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe,já už se vymkl ze statistik.

Jsem to chtěl napsat jinak,   "..  z toho co mi zbylo. "

To není jenom obdivovat předsedovo keramickou lunetu,já už to musím dát do poměru k tomu co stojí kvalitní keramické zuby do huby :D

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratuluju. Dříve jsem je povazoval za nejhnusnejsi GS, ale prozrel jsem. Jedny z nej SD. A rozhodne hezčí než

suby.

Dovolil bych se pripojit, Suby zadny slagr. Mel jsem troje na ruce, rozhodne mne neoslovily. Jina liga je Deepsea, ty jsou hodne husty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je stara taktika - mi ich predseda najprv ohundre a potom lacno kupi :) ale sak pockajte na najblizsom zraze jak ich seci oslintate.

Tebe musi nekdo nechutne velebit,ale zbytecne?

predpokladam,ze budes hodne snesitelnej clovek..smajlika nenajdu.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...