Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

za mna 031, jednoznacne titan. Asi si neviem predstavit lepsie seika ako tieto, a spring tuny :-) Je fakt ze by som radsej 42mm, ale 44mm je este OK.

 

Instant, nepatral si ze co je to za titan? Neviem sa dopatrat ani v pripade landmastera SBDB005, mozno to treba hladat v japoncine. Maximalne som nasiel ze ide o bright titan alebo v pripade tvojich "High-intensity titanium". Kedze metalurgia mi nieco hovori, zaujima ma, aka trieda je to, ci ich vlastny, tych grades je skutocne vela, najbeznejsie grade 2 (cisty) alebo grade 5 (+ hlinik a vanad). Totiz cisty titan versus nejaky s "primesou" je ako porovnavat zelezo a ocel (nie vlastnostami, ale tym takmer priepastnym rozdielom aky medzi cistym zelezom a ocelou je) alebo mosadz a bronz ... Je ale mozne, ze dokazu aj z obyc titanu pomocou nejakej upravy na styl dia shield urobit velku tvrdost (to je zrejme pripad diashieldoveho shogunu). Uz zakladny titan je dost dobry, ale da sa ist este vyssie. Mam exoticke kovy rad, tak by ma zaujimalo o co teda ide...

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...