Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak je to škoda, o tom žádná. Nehledě na to, že těch GS je na fóru hromada. Za posledních pár let se základna rozrostla výrazně. Na druhou stranu, když už člověk fotí, upravuje, postuje, tak se s tím většinou crcá a čeká nějakou tu pochvalu, že jo. A na to má větší šanci jinde. No a pak to spěje tam, kde to je teď...pár stejných lidí, pár stejných hodinek. Navíc to Grand Seiko jako takové, není úplně v hlavním proudu. Vyfoť Brajtle, naleštěné jak psí kulky, a uvidíš ten hukot :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej dvakrát, pámbů má docela ďábelskej smysl pro humor a kategorický tvrzení typu "nikdy něco neudělám" trestá všichni víme jak :) 

Já jsem si nakonec taky "nikdy nekoupil protože nejsem kokot" předražený Rolex mtrky. A na podobnou notu - daří se mi  bez většího úsilí odolávat třeba vstupu do Paneráje, ale obávám se, že to je od toho zmrda nahoře ňákej podfuk a sejme mě, když to budu nejmíň čekat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám konečně vstupenku do tohodle vlákna! Trvalo mi to prakticky rok, ke konci jsem byl čím dál víc nerozhodnej, ale nakonec nelituju. Když jsem se tady na to před časem ptal, byl jsem si naprosto jistý, že chci nový model (tj. s logem GS nahoře) a dokonce jsem zvažoval i funglovky. Když mi ale místní kolega nabídnul velmi zachovalý starší model, neodolal jsem srovnání obou variant a nakonec musím říct, že se mi víc líbi právě ten starší. Ciferník s klasickým logem SEIKO nahoře a GS dole mi přijde takový bohatší, navíc SEIKO tam působí pěkně skromně, takový maskování levelu hodinek :)

Zatím jsem tedy zkrátil tah na svoji pracku, seřídil na zítřejší SELČ a nasadil. První dojmy naprosto super. Bílý cifr se strukturou je nejlepší na slunci. Podle leštěných částí bych vůbec neřekl, že je to titan. Podle hmotnosti už ano. Díky bílýmu cifru se budou fotit trochu hůř.

Tak zatím první cvaky, další budou časem doufám následovat :)

20220326_130535.jpg.5aebe5a18a6ea3095b5f5360231b4e89.jpg

20220326_130447.jpg.a4246eb18db25fb9f4050b0974dd8e9c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radik napsal:

Tak mám konečně vstupenku do tohodle vlákna! Trvalo mi to prakticky rok, ke konci jsem byl čím dál víc nerozhodnej, ale nakonec nelituju. Když jsem se tady na to před časem ptal, byl jsem si naprosto jistý, že chci nový model (tj. s logem GS nahoře) a dokonce jsem zvažoval i funglovky. Když mi ale místní kolega nabídnul velmi zachovalý starší model, neodolal jsem srovnání obou variant a nakonec musím říct, že se mi víc líbi právě ten starší. Ciferník s klasickým logem SEIKO nahoře a GS dole mi přijde takový bohatší, navíc SEIKO tam působí pěkně skromně, takový maskování levelu hodinek :)

Zatím jsem tedy zkrátil tah na svoji pracku, seřídil na zítřejší SELČ a nasadil. První dojmy naprosto super. Bílý cifr se strukturou je nejlepší na slunci. Podle leštěných částí bych vůbec neřekl, že je to titan. Podle hmotnosti už ano. Díky bílýmu cifru se budou fotit trochu hůř.

Tak zatím první cvaky, další budou časem doufám následovat :)

20220326_130535.jpg.5aebe5a18a6ea3095b5f5360231b4e89.jpg

20220326_130447.jpg.a4246eb18db25fb9f4050b0974dd8e9c.jpg

Kraaasa, gratuluju!! GS jsou urcite super, ja vlastne nechapu ( kdyz mam doma asi 8kousku Seika, od levnych Monster az po MM ) proc jsem si jeste zadne GS nekoupil.. a pritom uz jsem o tom X krat mluvil. No jo, ale ja jsem si rekl, ze s nakupy je konec. Mam toho, ze to ani neunosim. 🥳 Gratuluji. Palec nahoru, at se libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RadikGratulace - Snowflake jsou sakra dobrá vstupenka do světa GS, rovnou do lóže :cheers:

A o focení se neboj, i přes "zimní styl" (a datum z minulého měsíce) ten ciferník a plující modrá ručka vyniknou nejlíp právě na sluníčku!

IMG_5404.jpg.3487692d81224b16405ea6cbb732c54d.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný je máš! 👍 @Radik

Vždy, když řeším nákup dražších hodinek, tématem dne se stane prodej jednoho stávajícího kusu. Tak to prostě mám. 1in, 1out. No a GS jsou vždy první, který mě napadnou. Asi kvůli servisu SD +- za deset let 🙂 Dám je na ruku a je to pryč. Ta dokonalost, ladnost, plynulost vteřinovky. 

IMG_20220326_183119.jpg

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Postal80 @Violoncello
Myslím, že jsem se tímhle nákupem hodinkově saturoval. Doufám, že aspoň na čas :) Možná si časem ještě dopřeju levnější Undone, ale pro letošek mám dobráno. Já když už jsem se rozhodl pro vyšší level Seika, tak jsem si říkal, ať to má něco extra navrch, co předchozí žádný neměly - takže Spring Drive a sněhově bílý cifr se strukturou. Nikdy jsem nic takovýho neměl a na ruce je to slušnej nezvyk kdykoliv na ně kouknu. Musím uznat, že jsou extra povedený a opravdu je na co koukat. A ta plující vteřinovka, to se nedá popsat, to se musí vidět :D

@Radek124 @shewcza
Jardo, Radku, vy dva na tom máte svejma fotkama nezanedbatelnej podíl. Ale to určitě víte :) Paradoxně to asi letos budou moje letní hodinky.

Díky všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...