Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Happy88 GS brand reinkarnovali v roce 1989 tímto modelem (a modelem 9581). Tento kus je z listopadu 1988.

Baterku jsem si vyměnil doma, takže ji zvládnou vyměnit v podstatě kdekoliv. Akorát si ni musíš koupit (nebo dát k Lubošovi (Pražský hodinář), ten je má a za drobnou úplatu ji určitě rád vymění).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po delší době: SBGV245. Šedé quartz bestie, co drží přesnost +5s/rok.
Jediné co jim chybí je nezávisle nastavitelná hodinová ručka, pro snazší úpravu na letní/zimní čas, popřípadě na cestování (nastavení minut a sekund je zbytečná práce).

Variace na téma: "všechno ostatní je zbytečné" :)

gs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou perfektni. Ja furt stejne, takze se klonim k myslence SD prodat, ale kdyz vidim inzerci, jak tedka GS jdou, resp. spis nejdou na odbyt tak nevim. Jedinou utechou budiz, ze jiny laciny SD tam asi nejdou, na druhou stranu tam nesymslne visi i ty paradni antimagnety, coz mi prijde dost mimo. 

17DB2199-D61B-4B6B-B8A3-6D863976B99A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, před pěti lety tady bylo GS málo, to se po nich vždy jen zaprášilo. A chodily dobře i baterky. Pak nastal nějaký boom a s GS se roztrh pytel. No a teď je CHMG, řekl bych, GS plně saturován. Kdo chtěl vyzkoušet už vyzkoušel a pustil dál, kdo je chtěl mít, má je. Že by takhle dlouho tlely v inzerci Antimagnety, to teda nepamatuju. OK, jsou už starší a maj něco za sebou, ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xbraj19 Akoze baterkove dajvre su lepsie ako sd? Mne pridu prave quartz pocitovo disproporcne kvoli lunete. SD su take eno uno zlatucke krasnucke…

edit: pridane foto

edit 2: je to jasne, ja som kolotocar, preto ten pocit...idem pozriez na brajtlingy 🍻

IMG_0575_Fotor.jpg

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...