Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zase ked takto vycerpas svoje vsetky pekne vlastnosti svedskym smerom, moze lahko vzniknut predstava, ze zostavajuca cast predkov boli poriadni mumaci :) ale uznavam, ze genetika "nezna bratra". Vzdy som sa hrozil toho, aby dcery neboli po mne pekne a po manzelke mudre. Nastastie to vyslo ako malo, aj ked miestami mam pocit, ze len tesne tesne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už nemám nervy furt to nastavovat podle rádia :) Včera jsem mrknul na SBGE001 po asi měsíci a jsou furt +2 vteřiny. Tak to mám rád. Jenom stařičkým Amfibiím toleruju 40 vteřin denně do plusu, a to jen proto, že už mají fakt hodně žlutý tritiový indexy a rozpraskaný ciferník.

 

edit: Pošilhával jsem původně po těchle SBGX093, ale s daní už je to na mě za kvarcky trochu moc

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosta dokonalost, jedny z mojich dream watch. Mam asi vytipovane 3-4 hodinky, kde bych si urcite pral baterku a toto jsou prave jedny z nich.

 

Edit: jeste gratulace k bilemu cifru, sakra dobra volba. Opticky vetsi, ale nejsou, vyborna citelnost-vlastne lumi nepotrebujes.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36mm vs 44mm, black&white, spring drive&HEQ. Myslim, ze moje nejdokonalejsi kombo. Jedny slusnacky a jedny sportovni. Vtipne bylo, ze jsem pred hodinou zjistil, ze jsem do kontejneru s plastem vyhodil krome bublin, ve kterych byla zabalena krabice i sacek se trema dilkama. Kdyz jsem to zjistil, ztuhnul jsem, jak cyp, popadl klice od auta a jel do vedlejsi vesnice hrabat do popelnice...Chvile napeti... Sacek s dilkama lezel na kupe plastovych sracek. Juhuhu.

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...